Gazowa replika pistoletu Night Warrior wykonana została w większości z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Zamek i szkielet wytworzono z tworzywa sztucznego. Magazynek i drobne elementy wykonane zostały z metalu.
Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni obustronny bezpiecznik skrzydełkowy, umieszczony w tylnej części szkieletu zaraz pod zamkiem oraz bezpiecznik chwytowy.
Pistolet wyposażony jest w system Blow-Back, który wprawia w ruch zamek. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka zamek blokuje się w pozycji tylnej. Dzięki szczelnemu układowi gazowemu replika wystrzeliwuje kulki z prędkością ~280 FPS.
Pod lufą znajduje się szyna montażowa RIS, dzięki której można wyposażyć pistolet w szereg taktycznych dodatków jak laser czy latarka.
Do repliki dołączono magazynek, który poza zbiornikiem gazu mieści w sobie 28 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał: tworzywo sztuczne i metal
Napęd: Green Gas
Prędkość początkowa: 280 FPS
Hop-Up: tak, regulowany
Blow-Back: jest
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 28 kulek
Długość całkowita: 220 mm
Waga: 850 g
Producent: Tokyo Marui, Japonia
| Wzorowany na | M1911 |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 280 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 28 |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 220 mm |
| Waga | 840 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 1000000142952 |
| Kod producenta | 1152219219(TMR-02-021836) |
| Producent | Tokyo Marui |
| EAN |