Replika bardzo realistyczna oraz wierna oryginałowi. Polecam!
Wykonana z metalu gazowa replika niemieckiego pistoletu z okresu I i II wojny światowej Luger P08. Jedynym elementem do produkcji którego wykorzystano tworzywo są okładziny rękojeści.
Pistolet jest modelem wyposażonym w znacznie dłuższą lufę, zastosowano w nim skrzydełkowy bezpiecznik, blokujący mechanizm spustu i uniemożliwiający oddanie przypadkowego strzału. Na chwyt pistoletowy naniesione zostało teksturowanie zapobiegające ślizganiu się pistoletu w dłoni. P08 zastosowano także stałe, mechaniczne przyrządy celownicze.
Replikę wyposażono w silny system blow-back, który wprawia w ruch zamek. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka, zamek blokuje się w pozycji tylnej. P08 napędzany jest green gazem. Dzięki szczelnemu układowi gazowemu wystrzeliwuje kulki z prędkością 340 FPS.
W zestawie znajduje się metalowy magazynek typu Low-cap, mieszczący 15 kulek kalibru 6 mm.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 320 mm
Waga: 930 g
Kolor: Czarny
Napęd: green gaz
Prędkość początkowa: 310 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 15 kulek
Producent: WE
| Wzorowany na | P08 Parabellum |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 340 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 15 |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 320 mm |
| Waga | 930 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 5902543030276 |
| Kod producenta | 1152191254(WET-02-000524) |
| Producent | WE |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii