Bardzo polecam , używajcie kulek 0.25 . Bardzo mocna broń
Gazowa replika pistoletu Ruger MK2 wykonana została w całości z metalu. Jedynie okładziny chwytu wytworzone zostały z tworzywa sztucznego.
MK2 zasilany jest standardową, 12 g kapsułą CO2, którą umieszcza się wewnątrz magazynka. Replika nie posiada systemu odrzutu zamka Blow-Back, przez co jest oszczędna i ekonomiczna w użytkowaniu, charakteryzuje się przy tym stosunkowo wysoką prędkością początkową na poziomie 450 FPS.
Regulacja systemu Hop-Up odbywa się za pomocą śruby imbusowej umieszczonej na lufie. W tylnej części szkieletu znajduje się przycisk bezpiecznika. Do repliki dołączono wykonany z metalu magazynek, który poza kapsułą CO2 mieści w sobie 17 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- klucz imbusowy do magazynka.
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał: metal, tworzywo sztuczne
Napęd: CO2
Prędkość początkowa: 450 FPS
Hop-Up: jest, regulowany
Blow-Back: brak
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 17 kulek
Długość całkowita: 240 mm
Waga: 785 g
Producent: KJ Works
| Wzorowany na | Ruger |
|---|---|
| Napęd repliki | CO2 12g |
| Prędkość wylotowa | 450 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 17 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 240 mm |
| Waga | 785 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 5902543033932 |
| Kod producenta | 1152205309(KJW-02-007674) |
| Producent | KJ Works |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Na plus waga i to, że jest metalowy. Na jednym naboju CO wystrzeliwuje ok 5 magazynków. To mój pierwszy sprzęt więc nie mogę narzekać. Przebija spokojnie gruby styropian. Przy okazji robi wgniotki na bramie garażowej z jakiś 5-6 m po %. Tego nie polecam robić. Muszę odjąć gwiazdkę Pozdrawiam
Brak opinii