Bardzo dobra jakość wykonania. Świetnie sprawdza się do wystrzału rac (polecam race Umarex), plus za możliwość rozładowania magazynka, wypełnionego amunicją, bez uprzedniego oddania strzału. Obsługa w sklepie bardzo sprawna. Polecam.
Model RG3 to pistolet 6-strzałowy. Magazynek typu sztabowego ma zabezpieczenie, które umożliwia przechowywanie załadowanego magazynka np. w kieszeni bez obawy, że wypadną z niego naboje. Bezpiecznik ma funkcję przesuwu magazynka, bez oddawania strzału, więc jeśli z jakiegoś powodu chcemy wysunąć magazynek, to możemy to zrobić bez strzału.
Szpikulec chowany w rękojeści pozwala na łatwe rozładowanie naboi po ich wystrzeleniu. Wystrzelone naboje mają bowiem tendencję do blokowania się w swojej komorze w magazynku. Szpikulec szybko poradzi sobie jednak z każdym zakleszczonym po wystrzale nabojem.
Dane techniczne
Kaliber: 6 mm Flobert (short)
Mechanizm spustowy: Double Action Only
Pojemność magazynka: 6 nabojów
Długość: 105 mm
Okładziny rękojeści: tworzywo sztuczne
Waga: 335 g
Producent: Umarex/RÖHM, Niemcy
Militaria.pl jest dealerem premium marki Umarex.
Umarex to niemiecka firma założona w 1972 roku, która należy do największych producentów wiatrówek, replik ASG i pistoletów alarmowych na świecie. Marka zasłynęła z wiernych replik broni palnej tworzonych na licencjach takich gigantów jak Glock, Heckler & Koch, Walther czy Beretta. W jej ofercie znajdują się także systemy treningowe T4E, amunicja, akcesoria oraz sprzęt obronny. Umarex wyróżnia się innowacjami, m.in. rewolucyjnymi wiatrówkami CO2 i systemem Fast Action. Dzięki globalnej dystrybucji produkty marki dostępne są już w kilkudziesięciu krajach. Pierwszy wielki sukces Umarex przyniosła nietypowa replika rewolweru sprzedawana w zestawie stylizowanym na książkę o Sherlocku Holmesie - produkt, który sprzedawał się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy rocznie.
| Rodzaj broni | Pistolet |
|---|---|
| Pojemność bębna/magazynka | 6 szt. |
| Amunicja | 6 mm short |
| Głośność | Umiarkowana |
| Wystrzeliwanie kul gumowych | Nie |
| Wystrzeliwanie rac | Tak |
| Długość całkowita | 105 mm |
| Waga | 335 g |
| EAN | 4000844453167 |
| Kod producenta | 708.02.00 |
| Producent | Umarex |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii