Czekam już trochę czasu na tą replikę i zastanawiam się czy czekać i kupić czy inną kupić ale jak będzie już do kupienia to napiszę opinie
Elektryczna replika pistoletu maszynowego Thompson M1928 (tzw. Chicago Typewriter) wykonana została z metalu oraz tworzywa sztucznego. Główne elementy jak korpus, lufa zewnętrzna oraz magazynek wykonane zostały z metalu. Z tworzywa wytworzona została kolba, chwyt pistoletowy oraz chwyt przedni.
Replika została wyposażona w mechaniczne przyrządy celownicze, w tym stałą muszkę oraz regulowaną w obu płaszczyznach szczerbinkę. Pistolet został wyposażony w regulowany system Hop-up podkręcający kulkę w trakcie strzału. Thompson posiada możliwość zamontowania zawieszenia taktycznego.
M1928 wystrzeliwuje kulki z prędkością 360 FPS pozwala na swobodne użytkowanie repliki na krótkim oraz średnim dystansie.
Sercem repliki jest metalowy gearbox v6, wyposażony w stalowe zębatki i łożyska. Wraz z repliką w zestawie znajduje się magazynek bębnowy typu Hi-cap o pojemności 450 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek bębnowy,
- akumulator,
- ładowarka.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 865 mm
Waga: 3900 g
Kolor: czarny/imitacja drewna
Napęd: elektryczny
Gearbox: v6
Prędkość początkowa: 360 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 450 kulek
Producent: Cybergun, Francja
| Wzorowany na | Thompson |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 360 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 30 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 450 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 865 mm |
| Waga | 3900 g |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 3559964309010 |
| Kod producenta | 430901 |
| Producent | Cybergun |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 5
-
-
Replika po podłączeniu baterii nie strzelała. Spróbowałem podłączyć do niej jeszcze dwie inne baterie, Lipo i NiHM, gdy to nie pomogło sprawdziłem bezpiecznik. Okazało się że selektor ognia nie do końca styka i trzeba nim poruszać. Co do samego wykonania to na plus, brak luzów w moim egzemplarzu. Replikę udało mi się kupić na promocji w cenie 636 zł więc jestem zadowolony. Dla nie siedzących w temacie, cybergun to tak naprawdę CYMA sprzedająca produkty wyższej jakość ale nadal jest to cyma.
-
Bardzo dobrze odwzorowany jest bardzo fajny i go polecam!
-
Idealny dla fana klimatów mafijnych Robi wrażenie na rozgrywkach CQB Polecam
-
Fajne asg, do normalnych rozgrywek jak i jakichś roleplay albo rekonstrukcji. Celny, dobra jakość, polecam
Brak opinii