2 gwiazdki bo strzela okazjonalnie jak celuje się trochę w górę ale bardzo nie równo, czasem 1 kula, czasem 2 i za szybkostrzelność, nieźle pruje. Niestety to plastikowa zabawka, od góry wsypujecie kulki i trzeszczą przy poruszaniu pistoletem. Kolba, którą widzicie na zdjęciach nie jest przyczepiona, tylko sami musicie ją przyczepić. Jak to zrobicie to złamiecie gwarancję - to stało się mi :) N I E P O L E C A M
Elektryczna replika pistoletu maszynowego D-91 została wyprodukowana z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS. Składana kolba oraz drobne elementy wykonane zostały z metalu.
Pistolet wyposażony jest w blokadę spustu. Służy do tego przełącznik na lewej stronie chwytu obsługiwany kciukiem.
Replika wystrzeliwuje kulki z prędkością początkową 200 FPS. Do pistoletu dołączony został magazynek typu Hi-Cap o pojemności 200 kulek.
Selektor ognia umożliwia ustawienie trybów strzelania na pojedynczy, ciągły oraz na tryb blokady spustu (safe).
W zestawie znajdują się:
- replika,
- akumulator,
- ładowarka do akumulatora,
- pas nośny,
- startowy zestaw kulek.
Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: tworzywo sztuczne i metal
Napęd: elektryczny
Prędkość początkowa: 200 FPS
Gearbox: niestandardowy
Rodzaj magazyna: Hi-Cap
Pojemność magazynka: 200 kulek
Długość: 640 mm
Waga: 830 g
Producent: WELL
| Wzorowany na | UZI |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 200 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 200 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Niestandardowy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 640 mm |
| Waga | 830 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543872111 |
| Kod producenta | 1133223777(WEL-39-000017) |
| Producent | WELL |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 10
-
-
Pistolet nie strzela po prostu nawet nie czuć wiatru z lufy. I sam dźwięk strzelania przypomina jakby broń się krztusiła. Próbowałem przepchnąć lufę kijkiem w zestawie do tego przeznaczonym jednak nie udało. Mimo tego broń zadawalająco szybko strzela.
-
Zdawał się fajny ale to przedtym jak zaczołem strzelać... bo żeby kulka wyleciała po strzale to trzeba celować w niebo a i tak 3/10 strzałów było z kulką... po prostu magazynek bardzo bardzo słabo dostarcza kulki
-
Jaki tu jest magazynek bo chciał bym dokupić
-
może być bardziej jako zabawka
-
kulki wsypuje się od góry, a nie umieszcza się ich w magazynku. w magazynku jest akumulator. zawiodłem się trochę ty, rozwiązaniem, ale przynajmniej replika jest z metalu i kolbę da się wysuwać.
-
Przeciętny. Raczej zabawka, niż coś na serio. W tej jakości, trochę za wysoka cena.
-
Taki sobie. Raczej zabawka niż sprzęt na poważnie. Strasznie plastikowy i mało realistyczny.
-
Świetna replika w bardzo niskiej cenie. Gorąco polecam!
-
Świetna maszynówka, nie zacina się, polecam ;)
Brak opinii