Replika -sam plastik -ładowanie od góry -magazynek to akumulator Bardzo słaba siła (135fps) strzela 300-500naboi na minutę w porównaniu do m4 200 naboi w kilka sekund
Elektryczna replika pistoletu maszynowego D-93 wykonana została w większości z tworzywa sztucznego. Drobne elementy wykonane zostały z metalu.
Pistolet wyposażony jest w blokadę spustu. Służy do tego przełącznik na lewej stronie chwytu obsługiwany kciukiem.
Replika wystrzeliwuje kulki ogniem ciągłym z prędkością początkową 135 FPS. Do pistoletu dołączony został magazynek typu Hi-Cap o pojemności 200 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- akumulator,
- ładowarka do akumulatora,
- startowy zestaw kulek.
Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: tworzywo sztuczne i metal
Napęd: elektryczny
Prędkość początkowa: 135 FPS
Gearbox: niestandardowy
Rodzaj magazynka: Hi-Cap
Pojemność magazynka: 200 kulek
Długość: 255 mm
Waga: 456 g
Producent: WELL
| Wzorowany na | Inne |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 135 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 200 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Niestandardowy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Waga | 456 g |
| Blowback | Nie |
| EAN | 5902543872234 |
| Kod producenta | 1136931079(WEL-39-000037) |
| Producent | WELL |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 6
-
-
Dobry jako boczniak do strzelania na mniejsze odległości
-
Szkoda że magazynek to akumulator a kulki ładuje się od góry przez co jest efekt grzechotki, ale jak za taką cene replika elektryczna to jest to wyrozumiałe
-
Bardzo fajny przedmiot jak za cenę
-
Fajny dobry celny wygodny do strzelania polecam
-
Stosunek cena jakość jak najbardziej pozytywny polecam ����
Brak opinii