PEŁEN PROFESJONALIZM Wiatrówka dla początkujących, pierwsza która działa, ma moc oraz celność - tańsze nie liczą się wogóle, droższych jeszcze nie sprawdziłem.
Po wystrzeleniu jednego wianuszka, czyli po oddaniu ośmiu strzałów, magazynek należy obrócić o 180 stopni, co pozwoli oddać kolejnych osiem strzałów. Przycisk zatrzasku magazynka zlokalizowano w chwycie u nasady kabłąka w taki sposób, aby wymiana nie wymuszała zmiany układu dłoni i nie trwała zbyt długo. W praktyce wymiana zajmuje jedynie 2 sekundy!
Pistolet posiada system Blow Back - zamek odrzucany jest do tyłu po każdym strzale - odrzut jest dość mocny, dzięki czemu odnosi się wrażenie strzelania z modelu bojowego.
Ruchomy zamek wykonano z metalu, a w miejscu uchwytu do przeładowania nadano mu wyraźne żebrowanie - takie rozwiązanie stosowane jest we współczesnej broni służbowej w celu zabezpieczenia przed wyślizgnięciem się zamka z palców i zapewnienia 100% skuteczności przeładowania.
Strzelanie odbywa się w trybie SA/DA (Single Action, Double Action).
Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni nastawny bezpiecznik umieszczony z lewej strony nad językiem spustowym.
Kaliber: 4,5 mm
Prędkość początkowa: 146 m/s
| Stylistyka | Replika |
|---|---|
| Materiał osady/szkieletu | Tworzywo sztuczne |
| Klasa celności | Rekreacyjna |
| Rodzaj śrutu | Diabolo i BB (okrągły) |
| Energia początkowa | Poniżej 17 J |
| Prędkość początkowa | 146 m/s |
| Napęd wiatrówki | CO2 12 g |
| Ilość strzałów z jednostki zasilania | 60 b/d |
| Blowback | Tak |
| Magazynek | Tak |
| Pojemność magazynka | 16 b/d |
| Przeładowanie śrutu | Automatyczne (seria) |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Długość całkowita | 175 mm |
| Waga | 0.68 kg |
| EAN | 793676062136 |
| Kod producenta | 6111390-P |
| Producent | GAMO |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 15
-
-
Diabeł, diabeł, normalnie diabeł :) Ma tak duży odrzut, prawie jak ostra. kto chce postrzelać z wiatrówki to nie dla niego, ale kto chce postrzelać namiastką ostrej polecam. Dla mnie ***** - 5 gwiazdek.
-
Wiatrówka porządnie wykonana, dość ciężka, dobrze leży w dłoni, silny blow-back, jednak nie jest szczególnie celna ze względu na dość krótką lufę i zbyt szeroką szczerbinkę.
-
Fajny sprzęt na plus na pewno wytrzymałość, waga, odrzut i moc Na minus magazynek z którego wypadają śruty, celność i zawór gazu który niestety po 4 miesiącach niezbyt częstego strzelania zawór gazu się zepsuł, więc tu z góry apeluje, że nie jest to sprzęt warty swojej ceny
-
Pistolet fajny ale jak wszystko ma swoje wady - mnie denerwuje wypadający magazynek, przycisk zwalniający jest w takim miejscu że dotykam go ręką podczas trzymania pistoletu i/lub naciska go kabura. dodatkowo z magazynku wypadają śruty które zostały tam wcześniej włożone.
-
Solidna i ciężka jak na swój rozmiar . Polecam
-
Bardzo dobrej jakości wiatrówka z odrzutem dodającym realizmu
-
gorąco polecam, mechanizm blow back robi robotę,
-
Mocna wiatrówka celna pochłania więcej gazu.
-
W miarę celny. Bardzo dobry zasięg (15m do puszki bez problemu). Ciężki, dobrze się trzyma. Odrzut niezbyt duży ale jest, fajny efekt. Magazynek łatwo się ładuje, 2x8 starcza aby podziurawić tarczę :) . Jedynie sposób otwierania komory na nabój CO2 nie podoba mi się. Testowany z zestawem startowym śrucin od Militaria.pl.
-
ROBI WRAŻENIE! Strzelanie jak kiedyś na wojskowej strzelnicy w Szkole Oficerów Rezerwy. Trzyma się go w dłoni jak prawdziwy (ciężar), a odrzut niewiele mniejszy niż w oryginale.
-
Pistolet posiadam +/- 3 miesiące bez awarii ma kopa bardzo celny z 10m 5 strzałów tuż obok siebie jest ciężki lecz szybko trawi gaz wykonanie 10/10
-
Wykonana z ekonomicznych materiałów klasyczna wiatrówka na pociski BB. Przez przypadek zakupiłem jej dwie sztuki i nie żałuję... a nie żałuję tylko dla tego, że w jednej sztuce padł zawór CO2 po kilkunastu tygodniach. Całe "szczęście", że mam zapasową, drugą sztukę kupioną przez pomyłkę bo jest naprawdę bardzo fajna, prosta i bardzo wydajna. Pozdrawiam
-
Skromna, ale porządna wiatrówka. Szczerze polecam
-
Nawet, nawet - jak dla mnie to spoko bardzo lubię strzelać śrutem grzybkowym, super magazynek, genialny blow beck no i ta waga - jak dla mnie może być.
Brak opinii