Spelnia moje oczekiwania w 100% .Dobrze wykonana mocna ,nie za glosna i bardzo dobre skupienie . Polecam
Klasyczna wiatrówka osadzona w łożu syntetycznym strzelająca śrutem grzybkowym (diabolo) w kalibrze 4,5 mm. Idealny karabinek zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących strzelców.
Zastosowana w tym modelu sprężyna gazowa Vortex® poprawia celność wiatrówki, gwarantuje cichą pracę, mniejszy odrzut, powtarzalność każdego strzału oraz brak zużycia sprężyny gazowej (podczas całego okresu eksploatacji).
Ramowa, połączona u dołu z chwytem pistoletowym kolba typu ambi (obustronna) posiada wygodną poduszkę policzkową. Dzięki ryflowaniu na chwytach, wiatrówka leży pewnie nawet w mokrych od potu dłoniach. Kolba zakończona została gumową, wentylowaną stopką, która pochłania część energii, która działa na strzelca podczas oddawania strzału.
Spust karabinka jest regulowany, co pozwala na ustawienie długości jego drogi oraz twardości. Wiatrówka posiada automatyczny bezpiecznik, zapobiegający oddaniu niekontrolowanego strzału.
Hatsan Striker Edge został wyposażony w system światłowodów TRU-GLO umieszczonych w mechanicznych przyrządach celowniczych (czerwona muszka i zielona regulowana szczerbinka), pozwalający na precyzyjne strzelanie nawet przy zachmurzeniu czy częściowym zmroku.
Karabin na grzbiecie cylindra ma zamontowaną szynę montażową 11 mm, umożliwiającą zamocowanie lunety celowniczej.
Dane techniczne
Model: Striker Edge
Kaliber: 4,5 mm (.177)
Prędkość początkowa: do 305 m/s
Energia kinetyczna: poniżej 17J
Długość lufy: 450 mm
Długość całkowita: 1100 mm
Waga: 3000 g
Producent: Hatsan, Turcja
Militaria.pl jest dealerem premium marki Hatsan.
Hatsan to turecki producent wiatrówek i strzelb, który od 1976 roku zbudował reputację jednej z najbardziej innowacyjnych marek w branży. Firma jako jedna z pierwszych w Turcji wprowadziła w pełni zautomatyzowaną technologię produkcji luf, co przełożyło się na wyjątkową precyzję i trwałość oferowanej broni. Do dzisiaj Hatsan wyróżnia się rozwiązaniami technologicznymi takimi jak system SAS (Shock Absorber System), który skutecznie redukuje wibracje podczas strzału, czy regulowany mechanizm Quattro Trigger, pozwalający dopasować pracę spustu do indywidualnych preferencji strzelca. Wśród najpopularniejszych modeli szczególne uznanie zdobyły wiatrówki PCP BT65 i AT44, które stały się wyborem zarówno strzelców sportowych, jak i myśliwych w ponad 90 krajach na całym świecie.
| Stylistyka | Militarno-taktyczna |
|---|---|
| Materiał osady/szkieletu | Tworzywo sztuczne |
| Klasa celności | Precyzyjna |
| Rodzaj śrutu | Diabolo |
| Energia początkowa | Poniżej 17 J |
| Prędkość początkowa | 305 m/s |
| Napęd wiatrówki | Sprężyna gazowa |
| Ilość strzałów z jednostki zasilania | 1 b/d |
| Blowback | Nie |
| Magazynek | Nie |
| Pojemność magazynka | 1 b/d |
| Przeładowanie śrutu | Ręczne |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Długość całkowita | 1100 mm |
| Waga | 3 kg |
| EAN | 2007696509280 |
| Kod producenta | T009380 |
| Producent | Hatsan |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 6
-
-
Dziki HADSAN na Vortexie został okiełznany niczym dziki mustang.SUPER zabawka szczerze polecam.
-
Super sprzet
-
Bardzo dobry sprzet Polecam
-
Bardzo dobra cena w stosunku do jakości znakomita celność bardzo duża frajda z użytkowania
-
Mocna wiatrówka z rewelacyjną sprężyną Vortex. Świetnie wykonana, z dobrą celnością.
Brak opinii