Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Noże taktyczne Eickhorn Solingen - z głownią stałą

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie produkty renomowanego niemieckiego producenta noży – Eickhorn Solingen. Marka ta posiada ponad 150 lat tradycji i doświadczenia w projektowaniu i produkcji noży taktycznych. Została założona przez Carla Eickhorna, który miał wizję dostarczania najwyższej jakości noży i narzędzi dla sił zbrojnych, nabywców rządowych oraz organów ścigania. Ze względu na użycie zaawansowanej technologii w produkcji, a także solidnemu wykonaniu i użyciu wysokojakościowych materiałów (zarówno, jeśli chodzi o materiał użyty do głowni, jak i rękojeści), noże taktyczne Eickhorn Solingen z głownią stałą uchodzą za niezawodne i zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W ofercie firmy mieszczącej się w mieście Solingen znanego jako „miasto ostrzy” – ponieważ od dawna słynie z produkcji wspaniałych mieczy, noży, nożyczek, a nawet maszynek do golenia – znajdziemy noże w stylistyce militarnej, ratowniczej, a także outdoorowej. Gratką dla kolekcjonerów będzie natomiast seria noży wykonanych ze stali damasceńskiej. Stal damasceńska była od wieków szczególnie ceniona jako uosobienie sztuki mistrzów projektowania w produkcji stali. W dzisiejszym świecie produktów wytwarzanych masowo jest to jeszcze bardziej istotne. Charakterystyką noży taktycznych Eickhorn Solingen z głownią stałą jest wysoka wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki temu często i chętnie wybierane są przez żołnierzy różnych armii, a także przedstawicieli innych służb mundurowych czy jednostek ratowniczych. Z noży Eickhorn Solingen korzystały amerykańskie siły zbrojne podczas interwencji w Wietnamie. Doskonałym przykładem noża o zastosowaniu militarnym będzie bagnet zgodny z systemem montażowym NATO czy niemieckiej Bundeswehry. Bagnety te poddawane są ekstremalnym testom zginania i skręcania, testom upadku i rozciągania oraz testom w temperaturze od -40 do +40 stopni Celsjusza.

Niektóre modele wyposażono także dodatkowo w piłę, ostrze częściowo ząbkowane czy zbijak do szyb. Wszystkie posiadają natomiast praktyczną pochewkę do bezpiecznego i wygodnego przechowywania noża. W ofercie spotkacie także specjalistyczne kabury, które w połączeniu z otworem znajdującym się na głowni bagnetu, stworzą sprawne nożyce do cięcia drutu. Bagnety te współpracowały z najbardziej popularnymi karabinami jak np. M4, M16, G36, Steyr AUG czy FN FNC. Gratką dla kolekcjonerów może być też zaprojektowany dla załóg samolotów wojskowych NATO awaryjny nóż ratunkowy, który może przeciąć nawet laminowaną szybę samolotu! Zaopatrz się w jeden noży taktycznych z głownią stałą Eickhorn Solingen, korzystając z oferty naszego sklepu. Sprzęt ten posłuży Ci przez lata, nawet w najbardziej wymagających i skrajnych warunkach. To też bardzo dobry pomysł na prezent dla kolekcjonera noży, miłośnika historii wojskowości, a także fana szeroko pojętego survivalu czy bushcraftu. Na Militaria.pl znajdziesz też oczywiście niezbędne akcesoria do noży, takie jak osełki, ostrzałki czy smary do konserwacji. Dzięki temu sprzęt posłuży Ci dłużej, a jego użytkowanie będzie bardziej komfortowe i efektywne.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49