ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Rękawiczki taktyczne dla klas mundurowych

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Rozmiar
Dostępność
Producent
Płeć
Cena
Zastosuj
Ocieplenie
Kolor/kamuflaż
Obsługa ekranów dotykowych
Typ/przeznaczenie

7 produktów

7 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Dbając o komfort uczniów szkół mundurowych, nawet w zimie, na wielu listach wyposażenia znajdą się rękawiczki taktyczne dla klas mundurowych. Palce dłoni są jednym z najbardziej narażonych miejsc na odmrożenia, dlatego w przypadku przebywania na zewnątrz mimo niskiej temperatury, warto zadbać o odpowiednią ochronę. To właśnie między innymi rękawiczki potrafią nam zapewnić zachowanie odpowiedniej ciepłoty ciała.

Najczęściej spotykanym kolorem rękawiczek taktycznych jest kolor czarny, niezależnie od kierunku kształcenia. Uniwersalny czarny kolor będzie pasował zarówno do munduru policyjnego, jak i wojskowego w kamuflażu WZ.93. Cechami, które najczęściej wyróżniają takie rękawice względem pozostałych, to zastosowanie specjalnych wzmocnień. Wiele z dostępnych modeli posiada wstawki z wytrzymałego materiału wewnątrz dłoni, tak by, niezależnie od użytkowania, rękawice taktyczne dla klas mundurowych nie przetarły się i bezproblemowo spełniały swoje funkcje. Chociaż w codziennym użytkowaniu i podczas przemieszczania się nie będzie to kluczowa cecha, to wzmocnienia szczególnie docenią osoby obsługujące broń. Oprócz zabezpieczenia od nieprzyjemnej temperatury, zastosowanie wzmocnień uniemożliwi przetarcie się materiału, wynikającego z częstego trzymania stalowych elementów w dłoniach. Można to uznać za jedną z ważnych cech rękawiczek taktycznych dla klas mundurowych.

Do produkcji rękawic wykorzystuje się np. materiał polarowy. Cechuje się on bardzo niską wagą, dzięki czemu nawet podczas długotrwałego marszu, rękawiczki nie będą obciążały nadto naszego ekwipunku. Kolejnymi zaletami produktów wykonanych z polaru, jest szybkość wysychania w przypadku przemoczenia. Co ważne, nawet nasiąknięte rękawice z polaru, będą zachowywać dobre właściwości grzewcze. Dodatkowym sposobem, aby rękawice jak najlepiej trzymały ciepło, jest stosowanie w nich ściągaczy w okolicach nadgarstków, które uchronią przed stratą ciepła. W rękawicach można spotkać również różnego typu membrany zapobiegające przemoczeniu, zapewniające przy tym dobrą oddychalność. Możemy się spotkać również z innymi ciekawymi rozwiązaniami, których przykładem, będą te stosowane przez firmę Columbia. Producent ten stosuje technologię Omni-Heat, czyli specjalne srebrne kropki, umieszczone po wewnętrznej stronie odzieży. Odbijają one ciepło emitowane przez nasze ciało, zostawiając je wewnątrz, uniemożliwiając utratę ciepłoty ciała. Gdy natomiast jest bardzo ciepło, po kontakcie z wilgocią (potem) srebrne kropki rozpraszają jego nadmiar. Pozwala to na zachowanie komfortowej dla nas temperatury. W naszej ofercie rękawiczek taktycznych dla klas mundurowych znajdziesz produkty takich marek jak: Columbia, Fjord Nansen, Pentagon czy Texar. Każda z firm stosuje ciekawe rozwiązania, zapewniające komfort termiczny, wygodę oraz funkcjonalność. Poszukując rękawic zimowych, dbających o ochronę naszego organizmu przed wychłodzeniem, zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu Militaria.pl. Posiadamy zróżnicowaną gamę produktów od wielu producentów. Dzięki temu każdy znajdzie model odpowiadający jego oczekiwaniom i zapewniając przy tym ochronę przed zimnem.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49