Nerka Helikon Bandicoot - Duck Hunter
Nerka Helikon Bandicoot - Duck Hunter
Średniej wielkości nerka zaprojektowana do wszechstronnego zastosowania. Modułowa konstrukcja pozwala dostosować ją do własnych potrzeb - możliwość wyboru strony zapięcia, schowania pasa nośnego oraz modyfikacji układu wnętrza zwiększa funkcjonalność.
Wytrzymała Cordura 500D, elementy marki Duraflex
Główna część wykonana z Cordury 500D, co zapewnia wysoką odporność na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Lekka tkanina sprawia, że nerka jest wygodna w noszeniu nawet przez długi czas. Elementy plastikowe, w tym klamra, pochodzą od renomowanej marki Duraflex.
Główna komora z organizerem, siatkową kieszenią, dodatkowa ukryta kieszeń
Wewnątrz komory głównej umieszczono organizer mocowany na panel velcro, który można szybko odpiąć lub ponownie zamocować. Dodatkowa siatkowa kieszeń zamykana na suwak ułatwia przechowywanie drobnych przedmiotów. Po wewnętrznej stronie znajduje się ukryta kieszeń na dokumenty lub inne cenne przedmioty. Boczne skrzydełka umożliwiają montaż dodatkowego wyposażenia w systemie PALS/MOLLE.
Niezawodne zamki YKK
Wszystkie kieszenie wyposażono w zamki błyskawiczne YKK, co zapewnia płynną pracę i trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Kompatybilność z systemem Versatile Insert
Helikon Bandicoot jest kompatybilny z Versatile Insert System, co umożliwia stosowanie różnego rodzaju organizerów.
Regulowany pas biodrowy
Pas biodrowy można łatwo dopasować do użytkownika lub całkowicie odpiąć, co pozwala na wykorzystanie nerki jako organizera mocowanego do plecaka lub innego ekwipunku.
najważniejsze cechy
- cordura 500D odporna na przetarcia i wilgoć
- pojemność 2,7 litra
- cztery komory umożliwiające organizację wyposażenia
- kompatybilność z systemem Versatile Insert System
- boczne taśmy PALS/MOLLE do mocowania akcesoriów
- panel velcro na froncie do mocowania naszywek
- regulowany pas biodrowy z możliwością demontażu
- zamki błyskawiczne YKK i klamra Duraflex
Kolor/kamuflaż | Kamuflaż |
---|---|
Nazwa odcienia/kamuflażu | Duck Hunter |
Materiał | Cordura |
Liczba komór | 4 |
Zapięcie komór | Zamek błyskawiczny |
Wewnętrzny organizer | Tak |
Możliwość troczenia ekwipunku | Tak |
Wymiary | 26 x 14 x 9 cm |
Waga | 239 g |
Cechy dodatkowe | Panel velcro na frontowej kieszeni. |
Pojemność | 2,7 l |
EAN | 5902688087944 |
Kod producenta | TB-BDC-CD-DH |
Producent | Helikon |
EAN |