Pistolet jest kompaktowy, lekki i ogólnie całkiem dobry. Pomimo dość niskiego fps, strzela daleko i potrafi podnieść kulki do 0,30 gramów w stanie fabrycznym. Próbowałem regulować zawór w magazynku, ale u mnie bez skutku. Same magazynki są drogie i dość rzadkie (na tej stronie jest jeden, ale ze zdjęć wygląda, że to nie magazynek XAE). Lufa mocno się rusza, zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna, co wpływa na osiągi.
Gazowa replika pistoletu BLE XAE wykonana została zarówno z metalu jak i wytrzymałego tworzywa sztucznego. Zamek, lufa zewnętrzna, dźwignia zrzutu zamka i kurek wykonane zostały z aluminium. Tworzywa sztucznego użyto do wytworzenia szkieletu, stopki magazynka i poszczególnych manipulatorów.
Replika posiada wbudowany bezpiecznik w spust. Okładziny chwytu są wymienne, dzięki czemu można dobrać grubość chwytu do preferencji użytkownika (wymienne okładziny w zestawie). Na muszkę i szczerbinkę naniesiono białe kropki, ułatwiające celowanie w warunkach ograniczonej widoczności.
Na chwyt pistoletowy naniesiono antypoślizgową fakturę, a na zamku znajdują się frezowania, które ułatwiają pełną obsługę pistoletu użytkownikowi nawet ubranemu w grube rękawice. Pistolet posiada zdublowane wszystkie manipulatory, co czyni go wygodnym zarówno dla osób lewo, jak i prawo ręcznych.
Pistolet napędzany jest green gazem, posiada silny system blow-back, który wprawia w ruch atrapę zamka. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka, zamek blokuje się w pozycji tylnej. Dzięki szczelnemu układowi gazowemu replika generuje prędkość początkową rzędu 290 FPS.
Magazynek, który mieści w sobie 24 kulki, jest również zbiornikiem green gazu.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- adapter tłumika 14 mm CCW,
- 2x wymienna okładzina chwytu pistoletowego,
- wycior.
Dane techniczne
Materiał: aluminium i tworzywo
Długość lufy: 85,5 mm
Długość całkowita: 190 mm
Waga: 675 g
Kolor: czarny/tan
Napęd: green gaz
Prędkość wylotowa: 290 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 24 kulki
Producent: ICS
| Wzorowany na | CZ |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 290 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 24 |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 190 mm |
| Waga | 675 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 5902543018922 |
| Kod producenta | 1152216460(ICS-02-019060) |
| Producent | I Chih Shivan Corp. |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Mały, lekki, mocny blowback, wydajne magazynki, polecam!
Brak opinii