Dopiero zaczynam swoją przygodę z ASG ale jak dla mnie ten karabinek na początek na pewno jest wystarczający. Kupiony w promocji w zestawem z baterią, ładowarką jak dla mnie OK. Godny polecenia i mam nadzieję, że będzie długo służył :)
Elektryczna replika karabinka szturmowego Colt M4A1 CQBR w większości wykonana została z tworzywa sztucznego. Korpus, chwyt przedni, kolba oraz chwyt pistoletowy wykonane zostały z tworzywa.
M4A1 wyposażony został w zdejmowaną szczerbinkę, która zamontowana jest na górnej szynie montażowej RIS 22 mm. Cztery szyny umieszczono także wokół chwytu przedniego. Umożliwiają one mocowanie całej gamy akcesoriów dodatkowych, takich jak celowniki optyczne, chwyty i oświetlenie taktyczne.
Karabinek wyposażony został w teleskopową kolbę typu SF o regulowanej długości, zakończoną antypoślizgową stopką z gumy. Dostęp do suwaka regulacji systemu hop-up uzyskujemy standardowo, po odciągnięciu rączki przeładowania. Z lewej strony korpusu znajduje się selektor trybu ognia/bezpiecznik.
Sercem repliki jest solidny, metalowy gearbox typu v.2, wyposażony w komplet stalowych kół zębatych i łożyskowaną prowadnicę sprężyny, dzięki któremu replika osiąga prędkość wylotową rzędu 360 FPS.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek Hi-Cap,
- 2 x osłona na szynę RIS,
- akumulator,
- ładowarka do akumulatora.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne i metal
Długość całkowita: 680-760 mm
Waga: 2100 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Gearbox: v2
Prędkość początkowa: ~360 FPS
Hop-up: tak, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-Cap
Pojemność magazynka: 300 kulek
Producent: Cybergun, Francja/Colt, USA
| Wzorowany na | M4 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 360 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 300 |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 760 mm |
| Waga | 2100 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 3559961808332 |
| Kod producenta | 180833 |
| Producent | Cybergun |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 23
-
-
Super wybór dla początkującego gracza asg, celny na średnio 20/30 m. Wygodny i prosty w obsłudze, możliwości modyfikacji bardzo dobre. Dodatkowy wycior przydatny po strzelaniu BIO degradowanymi kulkami. Jedyny minus jaki odczuwam to ładowanie akumulatora, brak diody pokazującej naładowania, tylko na czas między 4 a 5 h.
-
Bardzo fajny karabinek, łatwy w customizacji, dość celny trafia w cel nawet do 40 m, wygodny w użyciu, bateria starcza na jakieś 8 magazynków full auto. trzeba zaznaczyć, że dokupione magazynki, przynajmniej u mnie, nie pasują idealnie tak jak fabryczny tzn. są odrobinkę szersze przez co trochę trudniej je załadować. Polecam
-
posiadam ją prawie półtora roku i wszystko dalej sprawnie bez najmniejszego problemu działa .także polecam
-
Fajny karabinek za rozsądne pieniążki. Polecam.
-
Fajny karabin na początek zabawy z asg
-
bardzo fajna replika karabinu m4. Bardzo celny jezeli dobrze sie skalibruje celownik. Jedyny minus to magazynek mi sie przycina i musialem dokupic 2 mid capy. Ogolnie spoko
-
Bardzo fajny karabinek do pobiewienia się w lesie
-
Dobry karabinek na początek przygody z asg. Solidne wykonanie i spasowanie części. Polecam wymienić akumulator na LiPo.
-
Super replika. Zaczynam dopiero z asg ale jestem mega zadowolony
-
Bardzo dobry karabin, jakość wykonania wyższa niż bym się spodziewał za tą cenę. Fajnie ciężki. Zdecydowanie polecam
-
Bardzo przyjemna, fajna i elegancka replika. Dobrze się z niej strzela. Nie zacina się. Spełnia wszystkie oczekiwania. Warto zaopatrzyć się w dobry (duży) kulochwyt. Odpada wtedy zbieranie kulek w ogrodzie.
-
Wszystko ok, syn jest zadowolony ze sprzętu w dobrej cenie.
-
Karabin jest świetny, jedynym minusem jest celownik, który w moim przypadku trzeba było obsunąć maksymalnie w prawo. Poza tym wszystko śmiga.
-
Idealny karabin na start do CQB, kupiłem go 2 miesiące temu na wyprzedaży i jestem z niego bardzo zadowolony. Dużym plusem tego karabinu jest to, że posiada aż 4 szyny montażowe, oraz to, że magazynek wykonany jest z metalu przez co jest bardzie wytrzymały. Minusami jak dla mnie są celownik (mam problem z poprawnym wymierzaniem celu), oraz kolba (gdy za mocno naciśniemy zacisk regulacji i wyciągamy kolbę może ona nam całkowicie wyskoczyć z karabinu a gdy wkładamy ją musimy uważać żeby nie urwać)
Brak opinii