Fajny fliper, kupiony dla siostry. Siostrze się podoba więc ocena na +
Nóż wzorowany na klasycznych włoskich nożach sprężynowych. Ostrze o profilu spear-point wykonano ze stali nierdzewnej. Szybkie otwarcie ułatwia flipper oraz sprężynowe wspomaganie. W pozycji otwartej nóż utrzymuje popularna blokada liner-lock.
Stalową rękojeść wykończono tytanową anodyzacją w kolorze niebieskim. Na końcu chwytu jest otwór na linkę zabezpieczająca lub brelok.
Nóż ma sprężysty, stalowy klips umożliwiający wygodne noszenie go na co dzień.
Dane techniczne
Długość głowni: 106 mm
Grubość ostrza: 3 mm
Stal: nierdzewna
Rękojeść: stal
Blokada: liner lock
Długość całkowita: 233 mm
Waga: 150 g
Producent: Master Cutlery, USA
| Typ noża | Składany |
|---|---|
| Styl | Ogólnoużytkowy |
| Długość głowni | 106 mm |
| Grubość głowni | 3 mm |
| Profil głowni | Spear-point |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Niska |
| Odporność na korozję | Dobra |
| Typ blokady | Liner Lock |
| Długość całkowita | 233 mm |
| Stal ostrza | 3Cr13 |
| Sposób otwierania | Flipper i wspomaganie |
| Materiał rękojeści | Stal |
| Klips do noszenia | Tak |
| Kabura w komplecie | Nie |
| Waga | 150 g |
| EAN | 805319092179 |
| Kod producenta | TF-884BL |
| Producent | Master Cutlery |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii