zbyt lekki jak a Desert Eagle'a ale można się fajnie zabawić
Wykonana z wysokiej jakości, elastycznego tworzywa sztucznego replika legendarnego pistoletu Desert Eagle 50 AE produkcji firmy CyberGun. Ze względu na swe znaczne rozmiary i długą lufę, doskonale spisuje się jako broń główna. Istotną zaletą tego modelu jest również pojemny magazynek o pojemności 190 kulek.
Replika o napędzie sprężynowym - oddanie strzału wymaga każdorazowego, manualnego przeładowania pistoletu. Zastosowany system BAX Hop-Up gwarantuje wydłużony i stabilny tor lotu kulki.
Pistolet wyposażony wyposażony jest w dwie długie szyny montażowe RIS 22 mm pozwalające na montaż celowników optycznych oraz celowników laserowych lub latarek.
Zastosowana sprężyna pozwala replice osiągnąć prędkość rzędu ~180 FPS przy użyciu kulek 0,20 g.
Magazynek mieści 190 kulek.
W skład zestawu wchodzi:
- replika
- magazynek
Dane techniczne:
Materiał: tworzywo sztuczne
Długość lufy: 95 mm
Długość całkowita: 270 mm
Waga: 340 g
Kolor: tan
Napęd: sprężynowy
Prędkość początkowa: 180 FPS
Hop-up: nie
Rodzaj magazynka: rzędowy
Pojemność magazynka: 190 kulek
Producent: CyberGun, Francja
| Wzorowany na | Desert Eagle |
|---|---|
| Napęd repliki | Sprężynowy |
| Prędkość wylotowa | 180 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 190 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 270 mm |
| Waga | 340 g |
| EAN | 3559969501129 |
| Kod producenta | 950112 |
| Producent | Cybergun |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Na prawcę pistol ma kopa. Strzeliłem sobie przez przypadek w stopę i na prawdę boli. Jednak został on zakupiony do ekspozycji nie do strzelania, ale w obu zastosowaniach sprawdza się idealnie.
-
Bardzo dobra replika polecam na początek przygody z asg
Brak opinii