Bardzo fajna replika,celna jak na pistolet z ok.4 m.Ruch zamka dodaje realizmu.Magazynek jest na 14 kul plastikowych 6 mm,0,25 g Z jednego naboju CO2 można wystrzelić od 2 - 4 magazynków,zależnie na jaki nabój się trafi i nie zależy to od producenta,testowałem różne. Warto też co 500 strzałów użyć naboju konserwującego - smarowanie bez rozbierania broni. Zawsze chciałem taką "45 - tkę" bo to historia US Army,orginał to prawdziwa armata 0,45" - 11,43 mm
Gazowa replika klasycznego wariantu pistoletu Colt 1911. Replika w niemal całości wykonana została z metalu, tworzywo sztuczne wykorzystano jedynie do produkcji okładzin rękojeści.
Identycznie jak w palnym odpowiedniku pistolet ma dwa zabezpieczenia. Pierwsze z nich to bezpiecznik skrzydełkowy blokujący zamek, drugie zabezpieczenie stanowi bezpiecznik chwytowy, uniemożliwia oddanie strzału tylko przy odpowiednim ułożeniu pistoletu w dłoni.
Replika ma silny system Blow-Back, który wprawia w ruch atrapę zamka. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka zamek blokuje się w pozycji tylnej. Dzięki szczelnemu układowi gazowemu replika wystrzeliwuje kulki z prędkością ~370 FPS.
Do pistoletu dołączony został magazynek typu Low-Cap, w którym mieści się 17 kulek.
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Napęd: CO2
Prędkość początkowa: ~370 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Blow-Back: jest
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 17 kulek
Długość całkowita: 218 mm
Waga: 894 g
Producent: KWC
| Wzorowany na | M1911 |
|---|---|
| Napęd repliki | CO2 12g |
| Prędkość wylotowa | 370 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 17 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 218 mm |
| Waga | 894 g |
| Blowback | Tak |
| EAN | 4713327601268 |
| Kod producenta | 1152196198(KWC-02-001964) |
| Producent | KWC |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 5
-
-
Pistolet jest pierwsza klasa prawdziwy klasyk .Wykonanie wygląd na wysokim poziomie . Dobra moc i celny a odrzut zamka jest super , rewelacja . Mnóstwo frajdy podczas strzelanek . Z jednego naboju wyleci kilka magazynków . SUPER.
-
Chciałem kupić pistolet który fajnie wygląda, działa podobnie do prawdziwej broni palnej i można z niego postrzelać do tarczy czy też puszek. Zamiast wiatrówki 4.5mm kupiłem tego colta na 6mm i wcale nie żałuję. Moc w zupełności pozwala na zabawę z puszkami w ogródku oraz zabawę ASG, czego z wiatrówką robić nie można. Fajne wykonanie, łatwo go rozebrać, czuć ciężar jak w prawdziwej broni. O dziwo można nawet rozwalać szklane butelki z odległości około 6-8 metrów strzelając plastikiem :) Polecam
-
solidnie wykonana, mocny blow back. Przyjemnie się strzela, celny, czyszczenie i rozbieranie repliki bardzo łatwe. w chłodny dzień można wystrzelić 3 magazynki z jednego naboju Co2.
-
Colt'a mam od niedawna, więc jeszcze za dużo nie mogę powiedzieć. Póki co: fajnie wykonany, choć trochę szybko się rysuje, ale to szczegół. Za to strzela mocno i celnie (po drobnej korekcie hop-up). Waga, blow-back i ogólna obsługa daje sporo frajdy, zabezpieczenia działają, raz się przyciął zamek, ale to z mojej winy. Pierwsze słowa mojej kobiety po pierwszym strzale: "ALE ZAJEBIŚCIE" :D Na jednej kapsule CO2 jakieś 50-60 strzałów, (w temp. ok 10 stopni), więc chyba nieźle.
Brak opinii