Gazowa replika pistoletu KP-01-E2 została wykonana niemal w całości z metalu, jedynie okładziny chwytu wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa sztucznego.
KP-01 wyposażony został w mechaniczne przyrządy celownicze. Na muszkę i szczerbinkę naniesione zostały białe oznaczenia ułatwiające zgrywanie przyrządów celowniczych w warunkach ograniczonej widoczności.
Replika posiada silny system blow-back, który wprawia w ruch atrapę zamka. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka, zamek blokuje się w pozycji tylnej. Dzięki szczelnemu układowi gazowemu, replika wystrzeliwuje kulki z prędkością ~300 FPS.
Pod lufą znajduję się szyna montażowa RIS, dzięki której można wyposażyć pistolet w szereg taktycznych dodatków jak laser czy latarka.
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne:
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 190 mm
Waga: 930 g
Kolor: czarny
Napęd: green gaz
Prędkość początkowa: 300 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Low-cap
Producent: KJ Works
| Wzorowany na | Sig Sauer |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 300 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 24 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 190 mm |
| Waga | 930 g |
| Blowback | Tak |
| EAN | 5902543041975 |
| Kod producenta | 1152214945(KJW-02-017543) |
| Producent | KJ Works |
| EAN |