Bardzo dobrze wykonana replika, ale uwaga - jest to duży pistolet z długim zamkiem (6 cali). Układ gazowy jest szczelny. Muszka i szczerbinka są w technologii światłowodowej, co zapewnia dobrą widzialność nawet po zmroku. Chwyt wygodny, gumowany.
Gazowa replika pistoletu typu Hi-Cap KP-06 wykonana została z metalu oraz tworzywa sztucznego. Zamek, szkielet oraz magazynek pistoletu wykonane zostały z metalu, z tworzywa sztucznego wytworzono tu jedynie okładziny chwytu.
Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni obustronny bezpiecznik skrzydełkowy, umieszczony w tylnej części szkieletu zaraz pod zamkiem oraz bezpiecznik chwytowy.
Pistolet wyposażony jest w silny system Blow-Back, który wprawia w ruch zamek. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka zamek blokuje się w pozycji tylnej. Dzięki szczelnemu układowi gazowemu replika wystrzeliwuje kulki z prędkością ~320 FPS.
Pod lufą znajduje się szyna montażowa RIS, dzięki której można wyposażyć pistolet w szereg taktycznych dodatków jak laser czy latarka. Na grzebiecie zamka umieszczone zostały światłowodowe, mechaniczne przyrządy celownicze.
Do repliki dołączono magazynek, który poza zbiornikiem gazu mieści w sobie 27 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- klucze imbusowe,
- paczka kulek.
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Napęd: Green Gas
Prędkość początkowa: 320 FPS
Hop-up: tak, regulowany
Blow-Back: jest
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 27 kulek
Długość całkowita: 250 mm
Waga: 1180 g
Producent: KJW Works
| Wzorowany na | Colt |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 320 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 27 |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 250 mm |
| Waga | 1180 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak - światłowody |
| Blowback | Tak |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 5902543031174 |
| Kod producenta | 1152196130(KJW-02-001942) |
| Producent | KJ Works |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Ciekawa replika. Jest celna i powtarzalnie trafia w gongi 10 cm na 10 metrach. Spasowanie dobre, bez luzów. Replika jest prosta, ale o to chodzi w tym modelu. Regulowane przyrządy są przydatne.
Brak opinii