Pistolet bardzo dobry . Przy otwieraniu paczki wywarł plastikowe wrażenie ale jak się strzela to wrażenie piorunujące celny do 20 m niczym orginał tylko w wersji asg potężny blowback i siła niszczenia jest w stanie dosłownie wisadzić w powietrze zakrętkę z wodą od suchego szamponu oraz przebić na wylot 3 puszki po napojach gazowanych bardzo go polecam minusem jest to że szybko pożera gaz oraz to że nie ma możliwości montażu szyny ris. polecam do niego kulki od 0.25 g do 0.30g .
Gazowa replika pistoletu DE.50 zasilana kapsułami CO2, wyposażona została w system Blow-Back. W modelu tym z metalu wykonano zamek i magazynek, okładziny rękojeści oraz dolna część korpusu wykonane zostały z tworzywa sztucznego.
Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni obustronny bezpiecznik skrzydełkowy, umieszczony w tylnej części zamka.
Dzięki systemowi Blow-Back, każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka do tyłu, który napina kurek, a ruch powrotny do przodu wprowadza kulkę do lufy, skąd z prędkością 410 FPS zostanie ona wystrzelona po ściągnięciu języka spustowego. W sytuacji, w której w magazynku nie ma kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie możliwe jest po ściągnięciu dźwigni zrzutu zamka.
Spust repliki pracuje w systemie SA (ang. Single Action). System SA pozwala na oddawanie strzałów przez odciągnięcie kurka i naciśnięcie z małą siłą spustu.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- klucz do magazynka
- szybkoładowarka.
Dane techniczne
Kolor: Srebrny
Materiał: metal, tworzywo sztuczne
Napęd: CO2
Prędkość początkowa: ~410 FPS
Hop-Up: jest, regulowany
Blow-Back: jest
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 22 kulek
Długość całkowita: 270 mm
Waga: 1095 g
Producent: KWC
| Wzorowany na | Desert Eagle |
|---|---|
| Napęd repliki | CO2 12g |
| Prędkość wylotowa | 410 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 22 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Standardowy |
| Korpus | Metal i polimer |
| Długość całkowita | 270 mm |
| Waga | 1095 g |
| Blowback | Tak |
| EAN | 4711132511383 |
| Kod producenta | KWC-02-014228 |
| Producent | KWC |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 6
-
-
Bardzo udana i jakościowa replika ASG. Wiernie oddaje działanie oraz wagę i wygląd oryginału. Zapewni godziny zabawy jak również będzie świetnie wyglądać w gablotce. Polecam.
-
Fajny pistolet, jedynie to rozbieranie do wyczyszczenia jest trudne mogło by być łatwiejsze.
-
Replika dobrze wykonana, działa sprawnie, nie zużywa dużo gazu, nie zacina się, pistolet jest celny, ma dużą moc
-
bardzo fajna replika szkoda że magazynki z usa trzeba kupować
-
Jako fan DE również tę replikę posiadałem w dodatku jako jedna z pierwszych. Dla fanów brak frezowanych oznaczeń pozbawia repliki tego smaczku. Użytkowo bez większych zastrzeżeń. Tryb full auto potrafi zjeść mega ilości co2 ale czasem bywa przydatny. Zasięg i celność da się poprawić ale i bez tego nie wypada źle na dystansach dla pistoletow. Ja mam nawyk i dbam o swoje sprzęty więc wytrzymał ponad rok ostrych strzelanek jako broń główną w duecie z drugim DE:) ( ponad 5kg kulek różnej jakości)
Brak opinii