bardzo dobre wykonanie jak ktos ma zamiar go kupic to polecam pistolet jest super dobrze lezy w rece i swoje wazy i ma moc i tez cena jest przyzwoita
Gazowa replika pistoletu M712 wykonana została niemal w całości z metalu. Lufa, korpus, magazynek oraz elementy wewnętrzne wytworzono z metalu, natomiast okładziny rękojeści z tworzywa sztucznego.
Pistolet napędza kartusz CO2 12 g umieszczany w magazynku, generujący prędkość początkową kulki na poziomie 420 FPS. Z lewej strony korpusu, tuż nad chwytem, znajduje się selektor ognia. Pistolet strzela zarówno ogniem pojedynczym, jak i ciągłym.
M712 wyposażona jest w silny system Blow-Back, który wprawia w ruch atrapę zamka. Pistolet dodatkowo wyposażony jest w system Hop-Up.
Dołączony do repliki magazynek mieści w sobie 22 kulki oraz nabój CO2.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- paczka kulek,
- klucz imbusowy.
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Napęd: CO2
Prędkość początkowa: ~420FPS
Hop-Up: jest, stały
Blow-Back: jest
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 22 kulki
Długość całkowita: 300 mm
Waga: 1400 g
Producent: KWC
| Wzorowany na | Mauser |
|---|---|
| Napęd repliki | CO2 12g |
| Prędkość wylotowa | 420 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 22 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Waga | 1400 g |
| Blowback | Tak |
| EAN | 4711132184815 |
| Kod producenta | 1152212065(KWC-02-014279) |
| Producent | KWC |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Naprawdę świetny pistolet!!! Prędkość kulki to ok 480~ fps jeden nabój co2 starczy na oddanie ok 40 strzałów z podobną mocą jedyny minus to okładziny czwytu z tworzywa a nie z drewna :
Brak opinii