Dobrze wykonana replika w dobrej cenie. Polecam!
Pistolet GBB SR-33 będący repliką klasycznego Tokareva. Replika została wykonana niemal w całości z metalu, tylko do produkcji okładzin chwytu pistoletowego zastosowano tworzywo sztuczne. Na korpus i okładziny zostały naniesione oznaczenia nawiązujące do palnego oryginału.
W pistolecie zastosowano mechaniczne przyrządy celownicze, w postaci muszki i szczerbinki. Antypoślizgowa faktura chwytu pistoletowego sprawia, że replika pewnie leży w dłoni. Pistolet wyposażono w bezpiecznik skrzydełkowy.
Dzięki systemowi Blow Back, każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka, który napina kurek, zaś jego ruch powrotny wprowadza kulkę do lufy. W sytuacji, w której w magazynku nie ma kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie możliwe jest po ściągnięciu dźwigni zrzutu zamka.
Napędzana green gazem replika wystrzeliwuje kulki z prędkością rzędu 295 FPS. W dołączonym magazynku Low-cap, poza zbiornikiem gazu, mieści się 12 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 195 mm
Waga: 810 g
Kolor: Srebrny
Napęd: Green Gas
Prędkość początkowa: 295 FPS
Hop-up: jest
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 12 kulek
Producent: SRC
| Wzorowany na | TT33 |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 295 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 12 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 195 mm |
| Waga | 810 g |
| Blowback | Tak |
| EAN | 4715997082644 |
| Kod producenta | 1152201141(SRC-02-004714) |
| Producent | SRC STTI |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Dość dobrze wykonana replika, niestety mały magazynek skutkuje tym, że green gasu starcza na niewiele strzałów
Brak opinii