Replika nie bardzo się błyszczy, nie jest z tych, co biją połyskiem. Taki materiał. Jak na ten model przystało, odrzut nie jest za duży. Generalnie, replika ładna, ale nie powala. Strzela się ok.
|
Gazowa replika pistoletu Samurai Edge Standard M92 niemal w całości została wykonana z metalu. Korpus, zamek i lufa wykonane zostały z metalu. Jedynie okładziny rękojeści wykonane zostały z tworzywa o antypoślizgowej fakturze. Na pistolet naniesiono oznaczenia specjalnej jednostki policji z serii gier Resident Evil - S.T.A.R.S. RPD.
M92 wyposażona jest w silny system blow-back, który wprawia w zamek podczas każdego strzału. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka, zamek blokuje się w pozycji tylnej. Dzięki szczelnemu układowi gazowemu, replika wystrzeliwuje kulki z prędkością 320 FPS.
Pistolet wyposażony jest w obustronną dźwignię bezpiecznika, która chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału. Na mechaniczne przyrządy celownicze naniesione zostały białe punkty, ułatwiające celowanie w warunkach ograniczonego oświetlenia.
Do pistoletu dołączony został magazynek typu Low-cap, w którym mieści się zbiornik na green gaz oraz 26 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek,
- klucz imbusowy do magazynka.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 215 mm
Waga: 1040 g
Kolor: srebrny
Napęd: green gaz
Prędkość początkowa: 320 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 26 kulek
Producent: WE
| Wzorowany na | M92 |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 320 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 10 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 26 |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 215 mm |
| Waga | 1040 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 3559965006536 |
| Kod producenta | 500653 |
| Producent | WE |
| EAN |
Replika nie bardzo się błyszczy, nie jest z tych, co biją połyskiem. Taki materiał. Jak na ten model przystało, odrzut nie jest za duży. Generalnie, replika ładna, ale nie powala. Strzela się ok.
Jak to WE, odwzorowanie względem oryginału bdb. Wystarczy kilka tanich modów i robi się dość dobra i celna replika. Dla fanów RE polecam z uwagi na wygląd.
Brak opinii