Super produkt . Jestem bardzo zadowolony , zachęcam wszystkich do zakupu !
Wiatrówka z bocznym naciągiem oraz gwintowaną lufą, osadzona w syntetycznym łożu. Idealny karabinek zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących strzelców, ze względu na swoją niską wagę.
Model MP-61 to wiatrówka strzelająca śrutem grzybkowym (diabolo) w kalibrze 4,5 mm. Osadę wykonano z odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, co znacznie zmniejszyło wagę wiatrówki. Komfort podczas strzelania zwiększa profilowany chwyt oraz regulowana kolba.
Wiatrówka wyposażona została w mechaniczne przyrządy celownicze, muszkę oraz regulowaną szczerbinkę. Dodatkowo na karabinku można zamontować lunetę celowniczą - umożliwia to szyna montażowa w standardzie 11 mm, znajdująca się w górnej części wiatrówki.
W komplecie do wiatrówki dołączone są dwa magazynki, każdy o pojemności 5 śrucin.
Dane techniczne
Model: MP-61
Kaliber: 4,5 mm
Energia kinetyczna: poniżej 17 J
Prędkość początkowa: 130 m/s
Długość lufy: 450 mm
Długość całkowita: 775 mm
Waga: 2100 g
Producent: Baikał, Rosja
| Stylistyka | Militarno-taktyczna |
|---|---|
| Materiał osady/szkieletu | Tworzywo sztuczne |
| Klasa celności | Rekreacyjna |
| Rodzaj śrutu | Diabolo |
| Energia początkowa | Poniżej 17 J |
| Prędkość początkowa | 130 m/s |
| Napęd wiatrówki | Sprężynowa boczny naciąg |
| Ilość strzałów z jednostki zasilania | 1 b/d |
| Magazynek | Nie |
| Pojemność magazynka | 5 b/d |
| Przeładowanie śrutu | Półautomatyczne |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Długość całkowita | 775 mm |
| Waga | 2.1 kg |
| EAN | 4601118715211 |
| Kod producenta | MP-61 19520 |
| Producent | Baikal |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 10
-
-
Klasa sama w sobie. Szkoda jedynie że wcześniej go nie odkryłem:)
-
Karabinek bardzo poręczny. Do 15m celny. Zamontowałem kolimator i powtarzalność jest wysoka. Samo wykonanie bardzo przyzwoite. Podoba mi się rozwiązanie z 5cio śrucinowum przesuwnym magazynkiem.
-
Posiadam od roku. Poręczny, lekki, celny. Polecam.
-
Rewelacyjny w obcowaniu karabinek mały lekki bardzo poręczny nie męczy tylko daje frajdę ze strzelania - celny. Bardzo przyjemnie się z niego strzela i ma naprawdę świetny miękki spust. Polecam.
-
To jest wspaniała i celna wiatrówka. Dobrze wykonana, porostu rewelacja!
-
Fajny karabinek do strzelania na małym dystansie dość celny powtarzalny niezbyt silny bardzo fajny do strzelania w pomieszczeniu nadaje się do nauki strzelania dla młodzieży regulowana kolba i niezbyt mocna sprężyna ułatwia naukę polecam
-
dzisiaj z niej strzlelałem , i jest super , wygodna lekka celna
-
Karabinek jak na amatorskie strzelanie super. Lekki i celny. Regulowana długość kolby pozwala dokładnie złożyć sie do strzału dorosłym i dzieciom. Boczne ładowanie zapewnia większe bezpieczeństwo - broń zawsze skierowana w kierunku celu. Załączone magazynki zwiększają bezpieczeństwo i szybkość oddania kolejnego strzału oraz całej 5 śrutowej serii. Po wyjęciu z pudełka wymaga przystrzelania po którym będą same x i 10. Załączona instrukcja dokładnie opisuje wszystkie części z numerami katalogowym
-
Jestem wielkim fanem firmy Baikał, I to coś to cudo! Ciężko znaleźć karabinek z bocznym napędem od dobrej firmy. Spełnia moje oczekiwania.
Brak opinii