Replika M16 jest bardzo udana. Wiatrówka we wszystkim odpowiada informacjom zawartym w opisie. Wysoka jakość i materiały. Używanie jej to przyjemność, a wyraz twarzy znajomych często zaskakuje.
Klasycznie łamana wiatrówka z gwintowaną lufą kaliber 4,5 mm. Wzorowana na jednym z najpopularniejszych karabinów szturmowych na świecie - M16. Wystrzeliwuje śrut ołowiany typu diabolo z prędkością 244 m/s, dzięki czemu świetnie nadaje się do trenowania strzelania na średnie i dalekie dystanse. Idealny karabinek zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących strzelców.
Łoże wykonane zostało z wytrzymałego polimeru. Wygodny chwyt pistoletowy zapewnia komfort strzelania. Kolba zakończona została gumową stopką absorbująca.
Łatwość w mierzeniu do celu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, zapewniają światłowodowe przyrządy celownicze (czerwona muszka i zielona szczerbinka).
Model Beeman 1920 wyposażony został w zdejmowany górny chwyt transportowy, pod którym kryje się podwójna szyna montażowa. Jest ona kompatybilną ze standardami 11 mm i 22 mm (Weaver). Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może wybrać dowolne urządzenia optyczne niezależnie od zastosowanego systemu montażowego. Dodatkowo pod muszką umieszczona została krótka szyna 22 mm, do której przymocować można wskaźnik laserowy lub latarkę.
Bezpieczeństwo zapewnia automatyczna blokada niekontrolowanego wystrzału.
Dane techniczne:
Kaliber: 4,5 mm
Energia kinetyczna: poniżej 17 J
Długość lufy: 650 mm
Długość całkowita: 1180 mm
Waga: 2,85 kg
Prędkość początkowa: 244 m/s
Producent: Beeman, USA
| Stylistyka | Replika |
|---|---|
| Materiał osady/szkieletu | Tworzywo sztuczne |
| Klasa celności | Precyzyjna |
| Rodzaj śrutu | Diabolo |
| Energia początkowa | Poniżej 17 J |
| Prędkość początkowa | 244 m/s |
| Napęd wiatrówki | Sprężynowa łamana |
| Ilość strzałów z jednostki zasilania | b/d |
| Blowback | Nie |
| Magazynek | Nie |
| Pojemność magazynka | b/d |
| Przeładowanie śrutu | Ręczne |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Długość całkowita | 1180 mm |
| Waga | 2.85 kg |
| EAN | 5902944116678 |
| Kod producenta | B-1920 |
| Producent | Beeman |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 46
-
-
Plastikowa obudowa całego karabinu, środek z metalu. "Magazynek" to atrapa byleby fajnie wyglądała. Górę karabinu da się lajtowo odkręcić. Wiatrowka jest zajebiscie celna i sprawia mnóstwo frajdy. Jedyny minus tego karabinu jest taki że muszka jest nie odczepialna i żeby założyć inny celownik musi być podwyższenie. Ogólnie wiatrówkę mogę z czystym sumieniem polecić.
-
Też mi bardzo przypadła do gustu, pytanie do poprzedników - ktoś ma jakiś patent na ustawienie przyrządów celowniczych? Walczę z tym dość długo. Pozdrawiam
-
Na początku miałem mieszane uczucia niska cena pewnie nie udana bo jestem posiadaczem markowej wiatrówki z górnej półki a ta po prostu wpadła w oko za swój wygląd,ale po zakupie jestem bardzo zadowolony,po pierwsze bardzo ale to bardzo celna,trafia dosłownie we wszystko
-
To replika legendarnej broni. Używam go z lornetką. Początkowa prędkość pocisków jest duża, co pozwala na dokładniejsze niż przeciętne celowanie. Jeśli chcesz zatrzymać legendę w domu, zdecydowanie polecam!
-
Bardzo przyjemna wiatrówka, 25 - 50m wszystko w punkt. Jedyny minus to tandetny wygląd, jak z odpustu.
-
Znakomita Wiatrówka, jak za to cene niesamowicie realistyczna, ciężka, fajnie leży w dłoniach, strzela ciekawie, z fajnym odrzutem, co mnie najbardziej kreci w wiatrówkach sprężynowych, zrpzumia łe że to tylko zabawka, ale jesli ktoś sie interesuje tą tematyką, to fajna perspektywa kolekcjonerska, ja zainstalowałem do niej optyke Luneta celownicza Gamo Viewfinder 4x32, wygląda jak rasowa bron wojskowa, polecam
-
taktyczny wyglad i zadowalajaca celnosc sprawiaja, ze przyjemnie sie strzela z takiej wiatrowki, polecam.
-
Celna i solidnie wykonana wiatrówka o bardzo dobrej cenie
-
Świetna cena wysokiej jakości replika prawdziwy przedmiot kolekcjonerski dobrze wart swojej ceny polecam każdemu kto kocha specjalne karabiny pneumatyczne.
-
Świetna wiatrówka, bardzo przyjemna w użyciu, polecam również innym. Replika M16, która jest bardzo udana.
-
Nowoczesna replika, wykonana z wygodnego i precyzyjnego materiału wysokiej jakości, replika popularnego karabinu M16. Bardzo się opłaca, polecam.
-
wyglad mnie zachecil aby dac szanse i sie sprawdzila wiatrowka.
-
Super wygląd, dobra cena
-
Ta wiatrówka jest dobra dla początkujących. Jak się ustawi dobrze szczerbinkę to jest celna.
Brak opinii