MĘSKIE PREZENTY
Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Książki o broni białej, nożach

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Schowaj Czytaj więcej

Dla fascynatów militariów i wojennej sztuki, książki omawiające tematykę broni oraz uzbrojenia człowieka na przestrzeni dziejów są podstawową literaturą, z której czerpią oni wiedzę na zadany temat. Pośród książek omawiających zagadnienie dotyczące broni największą popularnością cieszą się książki o broni białej. Wśród książek omawiających tematykę broni białej można znaleźć analizy historyczne, które skupiają się na omówieniu dorobku konkretnej cywilizacji lub konkretnego kraju.

Dużą popularnością cieszą się książki bogato ilustrowane z fachowym opisem danego typu broni białej i jej pochodzenia. Często można spotkać się z książkami o broni białej, w których autorzy omawiają konkretną klasę ostrzy, jak noże czy miecze. Wielu autorów książek o nożach lub mieczach skupia się na poszczególnej rodzinie, lub grupie jak książki o mieczach europejskich, nożach wojskowych czy nożach użytkowych na przestrzeni dziejów.

W książkach o broni białej można znaleźć pełne informacje w danym zagadnieniu włącznie z parametrami technicznymi, pochodzeniem czy omówieniem wpływu danej konstrukcji na rozwój przemysłu.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49