Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Latarki LED Mactronic

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii prezentujemy latarki LED Mactronic. Mactronic to polska firma z historią sięgającą końca lat 80 XX wieku. W ciągu 30 lat firma ta stała się największym polskim i jednym z największych w Europie producentów sprzętu oświetleniowego najwyższej jakości. Latarki LED Mactronic doskonale sprawdzą się zarówno dla użytkowników domowych, turystów, majsterkowiczów, jak i dla profesjonalistów (służb mundurowych, ratunkowych, militarnych) szukających bardzo dobrego i niezawodnego sprzętu stworzonego do zadań specjalnych.

Ustaw kierunek malejący

21 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  239,00 zł 269,00 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  209,00 zł 229,00 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
Ustaw kierunek malejący

21 produktów

  Firma Mactronic w swojej ofercie szczególną uwagę zwraca oświetleniu LED. Latarki LED charakteryzują się bardzo długim czasem eksploatacji w porównaniu do tradycyjnych latarek. Dzięki zastosowanej diodzie LED czas pracy wynosi około 30 000 – 50 000 godzin. Tak długi czas pracy pojedynczej diody daje pewność, że nie grozi jej szybkie spalenie. Dodatkowo latarka LED to urządzenie o wiele bardziej wytrzymałe na różne wstrząsy oraz uderzenia, czyniąc ją idealną do zastosowania na survivalowej wyprawie czy innego specjalnego zastosowania. W tym dziale prezentujemy szeroki wybór najbardziej popularnych latarek LED Mactronic. Są to między innymi latarki czołowe oraz tradycyjne.

  Latarki czołowe będą świetnym uzupełnieniem naszego ekwipunku oraz sprawdzą wszędzie tam, gdzie potrzebne są nam wolne obie dłonie. Latarki klasyczne Mactronic będą dobrym wyborem dla tych, którzy potrzebują klasycznej latarki, którą będą mogli wrzucić do plecaka i wyciągnąć w razie potrzeby. Mactronic to polska firma specjalizująca się w produkcji drobnych latarek-breloków, latarek kieszonkowych, czołowych oraz oświetlenia rowerowego, szperaczy i reflektorów. Zgodnie z hasłem przewodnim marki – Light Is Our Passion – produkty tej firmy produkowane są z pełną dbałością i sprawdzą się w wielu warunkach. Firma oferuje oświetlenie taktyczne, outdoorowe, rowerowe, dla ratowników, dla przemysłu jak i dla domu. Zapraszamy do przejrzenia oferty latarek LED Mactronic.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49