Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Magazynki ASG – Low-Cap/Real-Cap/Mid-Cap

Schowaj Czytaj więcej

W ofercie sklepu Militaria.pl posiadamy wiele modeli magazynków o różnej pojemności przeznaczonych do broni ASG. Jeżeli lubisz brać udział w rozgrywkach ASG, to dodatkowy magazynek jest dla Ciebie niezbędnym dodatkiem. Decydując się na ekstra magazynek (lub kilka sztuk), poczujesz się na polu walki, gdzie żołnierze zawsze są wyposażeni w kilka zapasowych magów. Przed podjęciem decyzji o zakupie warto zapoznać się z modelami magazynków oraz ich rozmiarami. Każdy podajnik jest specjalnie przystosowany do danej repliki po to, aby pasował idealnie i dawał realistyczne wrażenie.

Ustaw kierunek malejący

344 produkty

 1. (61)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł
 2. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  65,00 zł 79,99 zł
  Oszczędzasz 14,99 zł
Ustaw kierunek malejący

344 produkty

  Można wyróżnić magazynki low-cap i są to magazynki o najmniejszej pojemności. W zależności od producenta w magazynkach low-cap standardowo mieści się od 30 do 80 kulek. W ofercie sklepu posiadamy także magazynki na mniejszą liczbę amunicji jak np. magazynek low-cap o pojemności 9 kulek przeznaczony do repliki karabinu G980. Aby umieścić kulki w magazynku takiego typu, można wykorzystać szybkoładowarki, które można także znaleźć pod nazwą speedloader. Wstrzykują one kulki do komory podajnika. Korzystając z takich ładowarek, napełnianie magazynka jest o wiele prostsze. W magazynku low-cap można umieścić wybraną liczbę kulek, która nie będzie przekraczała maksimum pojemności. W trakcie strzelania jest możliwość wystrzelania całej zawartości magazynka podczas jednej serii, a po zakończeniu wewnątrz pozostaje niewiele kulek. Taki rodzaj magazynków nie szeleści, a podkręcanie sprężyny nie jest wymagane. Warto również zauważyć, że kulki o gorszej jakości nie zaburzają działania takich podajników. Osoby, dla których zachowanie realistycznego wyglądu broni jest szczególnie ważne, na pewno docenią zalety magazynku low-cap. W asortymencie naszego sklepu posiadamy bardzo dużo modeli magazynków pasujących do różnych typów broni. Jeżeli poszukujesz większej pojemności, zerknij na magazynki mid-cap. W tym magazynku pomieści się średnia ilość kulek, czyli od 50 do 150 sztuk. W tym przypadku, aby ułatwić ładowanie, również warto zastosować speedloader.

  W odróżnienie od magazynku low-cap tu znajduje się układ dwurzędowy kulek, który przyniósł dużą popularność temu magazynkowi. Wśród graczy ASG ten rozmiar podajnika cieszy się uznaniem, ponieważ pozwala na wystrzelenie sporej ilości amunicji, a jednocześnie nie szeleszczą w trakcie przenoszenia. Korzystając z magazynków mid-cap, warto zainwestować w kulki lepszej jakości, co pozwoli na nienaganne działanie repliki. Przedstawiając rodzaje magazynków, trzeba także wspomnieć o magazynkach real-cap. Mają one najmniejszą pojemność, ponieważ mieści się w nich od 20 do 30 kulek. W tym modelu magazynku amunicja jest ułożona w taki sam sposób jak w magazynku typu low-cap – czyli w jednorzędowej komorze. Magazynki real-cap oraz te pozostałe są wykonywane z tworzyw sztucznych i metalu. Aby zwiększyć komfort użytkowania, niektóre z modeli wyposażone są w antypoślizgową fakturę. Dzięki temu wkładanie i wyciąganie magazynku jest o wiele sprawniejsze niezależnie od warunków pogodowych. Jest to bardzo istotne w trakcie rozgrywek ASG, ponieważ pozwala na szybszą zmianę magazynka. W szerokiej ofercie naszego sklepu posiadamy magazynki od różnych cenionych producentów: Specna Arms, Action Sport Games, Cyma, G&G, S&T Ament, Well oraz wiele innych. Są to firmy z całego świata zajmujące się profesjonalnie produkcją akcesoriów do ASG, replikami, odzieżą militarną czy systemami maskującymi. Te cenione firmy przywiązują dużą wagę do jakości produkowanych artykułów, co daje pewność na zadowolenie każdego klienta.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49