Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

Magazynki do replik pistoletów i rewolwerów ASG

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

190 produktów

 1. (18)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  349,00 zł 399,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 199,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 199,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 5. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  149,99 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  65,00 zł 79,99 zł
  Oszczędzasz 14,99 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 199,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  169,99 zł 199,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł

190 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Zapasowy magazynek do broni bocznej ASG to konieczność w warunkach gry scenariuszowej, która zakłada starcia w budynkach (CQB, ang. close quarter battle — walka w bezpośrednim kontakcie). Pistolety i rewolwery są bowiem niezbędne w takich rozgrywkach, gdyż dysponując prędkościami do 330 fps (ok.100 m/s) są bezpieczniejsze na dystansie z pokoju do pokoju i dużo łatwiej nimi operować i manewrować. Zapasowy magazynek umieszczony w ładownicy jest czasem ostatnią deską ratunku, gdy w ferworze walki opróżnimy ten podpięty i uzupełnienie go zajmie zbyt wiele czasu, a niekiedy po prostu nie ma takiej możliwości. Magazynki do pistoletów ASG to niezbędny dodatek, gdy chcesz zyskać przewagę na polu walki. Kupując replikę, warto od razu rozejrzeć się za przynajmniej kilkoma dodatkowymi magazynkami. Przeładowanie broni to nieodłączny element zabawy, zwiększający realizm potyczki i dający ogromną przewagę podczas gry. Dodatkowe magazynki sprawdzą się także znakomicie podczas strzelania do celów w ogródku bądź na działce. Trening szybkiej zmiany magazynka to zdobywanie praktycznych umiejętności, niekiedy z powodzeniem zastępujący ćwiczenia z użyciem broni palnej. Do tego celu warto wybrać model posiadający pełne magazynki, które swoją masą i kształtem odpowiadają oryginałowi. Taki trening na sucho pozwoli osiągać lepsze wyniki podczas sportów IPSC (International Practical Shooting Confederation), poprawiając naszą dynamikę i nie angażując przy tym naszej broni palnej.

Magazynki do rewolwerów ASG występują jako wygodne speedloadery, czyli w wolnym tłumaczeniu - szybkoładawarki. W urządzeniu takim umieszczamy sześć gotowych, załadowanych kulkami łusek i jednym płynnym ruchem instalujemy tak przygotowany pakiet w bębenku rewolweru. To szybki i komfortowy sposób przeładowania tego typu replik. W tej kategorii znajdziesz także same łuski, których również radzimy dokupić więcej. Łatwo się one gubią, a większa ich ilość przekłada się bezpośrednio na radość z zabawy, ponieważ nie trzeba każdorazowo ładować do nich kulek. Wystarczy przygotować sobie wcześniej naładowane łuski i zabawa może trwać bez zbędnych przerw na przeładowanie. Zakup magazynków do rewolwerów ASG pozwoli Ci wnieść zabawę na wyższy poziom. Jeżeli masz już pistolet lub rewolwer Air Soft Gun, to warto przemyśleć zakup dodatkowych magazynków. W przedmiotach z tej kategorii na pewno znajdziesz dedykowany magazynek ASG pasujący do Twojego modelu. Warto dokładnie sprawdzić, czy wybrany przez Ciebie sprzęt używa jako napęd sprężyny, kapsuł z dwutlenkiem węgla czy puszek green gazu, ponieważ magazynki różnią się budową w zależności od rodzaju repliki. Magazynki do rewolwerów ASG, oprócz speedloaderów oraz pojedynczych łusek lub kompletów, występują też w postaci zasobnika montowanego pod lufą – tak jak w modelu Zastava ASG GG R-357.

Magazynki do pistoletów ASG zwiększają realizm rozgrywek opartych o motywy rekonstrukcyjne. Posiadanie na wyposażeniu przynajmniej kilku magazynków pozwala lepiej wczuć się w tło historyczne, ponieważ w większości konfliktów zbrojnych, poza kilkoma wyjątkami, żołnierze są wyposażeni w znaczną ilość amunicji. Posiadanie na popularnej strzelance tylko jednego magazynka to ryzyko, że się zgubi lub ulegnie awarii, co wyeliminuje nas całkowicie z zabawy. Wiele z przedmiotów oferowanych w tej kategorii jest wykonana bardzo estetycznie i z dbałością o szczegóły. Magazynki często są metalowe i posiadają oznaczenia ilości naboi w tylnej części (przykład magazynki do Glocka G17). Zakup dodatkowego magazynka może się okazać doskonałym pomysłem na prezent dla miłośnika airsoftu, ale tylko pod warunkiem, że odrobimy pracę domową i dowiemy się dokładnie, jaki model pistoletu lub rewolweru posiada osoba, którą chcemy obdarować. Podczas zakupu dodatkowych magazynków polecamy zaopatrzyć się w odpowiednie kulki do ASG znajdujące się w naszej ofercie, w oddzielnej kategorii. Sprawdź też koniecznie, czy nie kończy Ci się green gas lub kapsuły CO2. Dobrym pomysłem jest dokupienie smaru silikonowego do uszczelek. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą magazynków do pistoletów ASG.