Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Plecaki na grzyby

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Kolor/kamuflaż
Materiał plecaka
Zapięcie komory głównej
Dedykowana kieszeń na laptop
Kompatybilność z molle/pals
Kompatybilność z systemem nawadniającym
Pokrowiec przeciwdeszczowy
Pas biodrowy
Schowaj Czytaj więcej

Plecak na grzyby to bardzo przydatne akcesorium podczas każdego grzybobrania. W trakcie długich spacerów po leśnych ścieżkach konieczne jest zabranie co najmniej kilku przedmiotów, a przenoszenie ich w plecaku jest jednym z najwygodniejszych sposobów transportu. Istotne jest, aby plecak na grzybobranie był nie tylko funkcjonalny, ale i wytrzymały. 

Plecak dla grzybiarza powinien być wyposażony w szereg wewnętrznych przegródek i komór, przydatne są również zewnętrzne kieszonki. Te elementy przydają się do rozsądnego rozłożenia ekwipunku, dzięki któremu zapewniony jest szybki i łatwy dostęp do poszczególnych przedmiotów, jak również równomierne rozłożenie jego ciężaru. Na wyprawę po grzyby warto zaopatrzyć się oczywiście w nóż do ścinania trzonków grzybów, spray lub opaskę na komary i kleszcze, chusteczki czy kurtkę przeciwdeszczową. Oprócz tego wyposażenia w naszym plecaku na grzyby powinny znaleźć się także prowiant i woda lub termos z ciepłym napojem.  

Warto wybrać plecak na grzyby, który został wyposażony w zewnętrzny system troczenia. Będzie on przydatny do mocowania różnego rodzaju przedmiotów jak na przykład: noża, małej apteczki lub bukłaka z wodą. Plecaki z systemem MOLLE często występują w kamuflażu. Dzięki kamuflażowi można pozostać mniej widocznym dla okolicznych zwierząt, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem właśnie takiego plecaka. 

W ofercie Militaria.pl znajdziesz szeroki wybór plecaków na grzyby. Możesz dobrać model pod względem wielkości, kolorystyki czy zastosowanych udogodnień w postaci systemu MOLLE, dodatkowych kieszeni lub wewnętrznych komór. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.