Pistolet GBB Beretta M9A3 FM CO2 - Inox
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Gazowa replika pistoletu Beretta zasilana za pomocą kapsuły CO2. Model został wykonany prawie w całości z metalowych elementów, a z tworzywa zrobione zostały jedynie detale takie jak okładziny chwytu z antypoślizgową strukturą. Pistolet wykonano na licencji firmy Pietro Beretta S.p.A i naniesiono na niego oryginalne oznaczenia producenta.
Pistolet wyposażony został w system Blow-Back, który wprawia w ruch atrapę zamka przy każdym strzale. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka zamek blokuje się w pozycji tylnej. Dzięki szczelnemu układowi gazowemu replika wystrzeliwuje kulki z prędkością 330 FPS.
Replika pozwala na zdjęcie zamka w sposób identyczny jak w palnym odpowiedniku, co oprócz podniesienia realizmu wykonania pozwala na łatwe czyszczenie i konserwację sprzętu.
Pod lufą znajduje się szyna montażowa RIS, dzięki której można wyposażyć pistolet w szereg taktycznych dodatków, jak laser czy latarka. Pistolet ma obustronną dźwignię bezpiecznika, która chroni przed oddaniem niekontrolowanego strzału.
Lufa zakończona została 14-milimetrowym gwintem lewoskrętnym, który umożliwia montaż akcesoriów takich jak tłumik lub naświetlacz kulek.
Dane techniczne
Materiał: metal i tworzywo sztuczne
Długość całkowita: 226 mm
Waga: 1070 g
Kolor: Inox
Napęd: CO2
Prędkość początkowa: 330 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 22 kulki
Producent: Umarex, Niemcy
Wzorowany na | Beretta |
---|---|
Napęd repliki | CO2 12g |
Prędkość wylotowa | 330 fps |
Zasięg celnego strzału | Do 30 m |
Rodzaj magazynka | Low-cap |
Pojemność magazynka | 22 kulek kalibru 6mm |
Gearbox | Nie dotyczy |
Korpus | Metal |
Długość całkowita | 226 mm |
Waga | 1070 g |
Blowback | Tak |
Przyrządy celownicze stałe | Tak |
Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
EAN | 4000844813831 |
Kod producenta | 2.6507 |
Producent | Umarex |
EAN |