Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Pistolet GBB Cybergun FN FiveSeven - black

Ocena:
90% of 100
Wysyłka: Brak towaru Dostawa: Gratis
769,00 zł
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 2
  • Warto dokupić
769,00 zł

Replika jednego z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych pistoletów - Fabrique Nationale Herstal Five-seven. Nazwa pistoletu pochodzi od kalibru używanej amunicji 5,7x28 mm - została ona skonstruowana na potrzeby rewolucyjnego pistoletu maszynowego FN P90, jako odpowiedź na konieczność posiadania przez siły porządkowe amunicji zdolnej do przebijania osłon balistycznych, z którymi nie radziła sobie dotychczas używana amunicja pistoletowa.

Replika zasilana jest sprężonym dwutlenkiem węgla, którego 12g kapsuła umieszczana jest w wyjmowanym magazynku mieszczącym ponadto 22 kulek 6 mm. Zmagazynowany w kapsule gaz odpowiada także za pracę systemu blow-back (odrzucanego przy strzale zamka).
Warto zwrócić uwagę na fakt, iż magazynek mieści tak kulki, jak i kapsułę CO2, zatem wymiana na nowy powoduje załączenie także nowej kapsuły. Rozwiązanie to pozwala na zachowanie stałej prędkości początkowej, która wynosi 328 fps (dla kulek 0.2 g, a nawet 424 fps dla 0.12 g) oraz szybsze ogrzanie zaworu do temperatury otoczenia. Dodatkowym atutem jest możliwość szybkiej wymiany magazynka, gdy pozostają w nim kulki, zaś skończył się napędzający je gaz.
Przycisk zwalniania magazynka, tradycyjnie zlokalizowano u nasady kabłąka w chwycie - może być on wygodnie obsługiwany zarówno przez strzelców prawo, jak i leworęcznych.

Strzelanie odbywa się w trybie Single Action, a ponieważ pistolet nie posiada zewnętrznego kurka, przeładowanie odbywa się ruchem zamka. Nastawna blokada spustu uniemożliwia oddanie przypadkowego strzału - ma ona postać nastawnych dźwigni na szkielecie pistoletu, nad spustem. Umiejscowione są obustronnie, w celu zapewnienia szybkiej i bezproblemowej obsługi dla strzelców prawo i leworęcznych.
Replika posiada system podkręcenia kulki (BAXS), który pozwala nadać kulce ruch obrotowy stabilizując ją w locie.

Odrzucany do tyłu zamek (blow back) blokowany jest w tylnym położeniu po wystrzeleniu ostatniej kulki. Jego zrzut odbywa się tradycyjnie, za pomocą dźwigni zrzutu zamka lub poprzez jego odciągnięcie po usunięciu opróżnionego magazynka.

Replikę wykonano z tworzywa sztucznego ABS, zaś magazynek oraz lufę z metalu. Pistolet posiada stałą muszkę oraz regulowaną w pionie i poziomie szczerbinkę - na przyrządy naniesiono białe plamki, imitujące przyrządy trytowe, ułatwiające zgranie muszki ze szczerbiną, także w warunkach gorszego oświetlenia. Standardowo, jak w każdej współczesnej broni krótkiej pod lufą znajduje się szyna standardu STANAG 2324 (znana także jako picatinny, Weaver lub Mil-Std 1913), która pozwala na stosowanie oświetlenia taktycznego lub laserowych wskaźników celu.

Gwarancja - 6 miesięcy.

Dane techniczne
Materiał: ABS i metal
Długość lufy: 95 mm
Długość całkowita: 222 mm
Waga: 794 g
Kolor: czarny
Napęd: CO2
Prędkość początkowa: 328 fps
Hop-up: tak, regulowany
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 22 kulek
Producent: Marushin, Japonia dla CyberGun, Francja

Więcej informacji
Wzorowany na b/d
Napęd repliki CO2 12g
Prędkość wylotowa 328 fps
Zasięg celnego strzału Do 30 m
Rodzaj magazynka Rzędowy
Pojemność magazynka 22 kulek kalibru 6mm
Gearbox Standardowy
Korpus Polimer
Długość całkowita 210 mm
Waga 794 g
Cechy dodatkowe szyna RIS, możliwość montażu akcesoriów; system BAXS i system Blow Back
EAN 3559962005075
Kod producenta 200507
Producent Cybergun
Ocena:
90
4.5/5
2 Opinie
Dodaj opinię
Dodaj opinię

Anuluj
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49