Replika pistoletu gazowego Sig Sauer wykonana z wytrzymałego polimeru wzmocnionego nylonem.
Dzięki systemowi Blow-Back każde ściągnięcie spustu powoduje odrzut zamka do tyłu, który napina kurek, a ruch powrotny wprowadza kulkę do lufy. W sytuacji, w której w magazynku nie ma kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Jego zwolnienie możliwe jest po ściągnięciu dźwigni zrzutu zamka.
Pistolet został wyposażony w muszkę trytową z pomarańczowym punktem celowniczym ułatwiającym celowanie w warunkach słabego oświetlenia. Ergonomicznie wyprofilowana rękojeść została pokryta antypoślizgową fakturą gwarantującą pewny chwyt.
Replika zasilana jest napędem gazowym na mieszankę Green Gas i wystrzeliwuje kulki z prędkością 320 FPS. W pistolecie zastosowano lufę wewnętrzną 6,03 mm o długości 103 mm oraz regulowany system Hop-Up odpowiadający za podkręcenie kulki w czasie strzału. Dzięki temu znacząco polepszono zasięg i celność repliki. Podlufowa szyna montażowa RIS 22 mm umożliwia wyposażenie pistoletu w szereg dodatkowych taktycznych akcesoriów.
Lufa zakończona jest gwintem w standardzie 11 mm CW umożliwiającym montaż dowolnych urządzeń wylotowych zgodnych z gwintem.
Do pistoletu dołączony został magazynek typu Low-Cap mieszczący zbiornik na mieszankę Green Gas oraz 19 kulek kalibru 6 mm.
Dane techniczne
Kolor: Tan
Materiał: aluminium, metal, nylon, polimer
Długość całkowita: 200 mm
Długość lufy wewnętrznej: 103 mm
Napęd: Green Gas
Prędkość wylotowa: 320 FPS
Hop-Up: tak, regulowany
Blow-Back: tak
Rodzaj magazynka: Low-Cap
Pojemność magazynka: 19 kulek
Waga: 740 g
Producent: WE
| Wzorowany na | Sig Sauer |
|---|---|
| Napęd repliki | Green gas |
| Prędkość wylotowa | 320 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 20 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 19 kulek kalibru 6mm |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 200 mm |
| Waga | 740 g |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 5902543104021 |
| Kod producenta | WET-02-036914 |
| Producent | WE |
| EAN |