Broń bardzo fajna i futurystyczna. Dobrze sprawdza się zarówno na większym dystansie jak i przy w chodzeniu do ciasnych pomieszczeń .
Elektryczna replika karabinka szturmowego w konstrukcji bullpup - FN F2000. Wykonana została w większości z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Lufa, tłumik płomienia, imitacja systemu gazowego, elementy wewnętrzne oraz elementy montażowe wykonane zostały z metalu. Na replikę naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta palnego pierwowzoru FN Herstal.
F2000 wyposażony został w grzbietową szynę RIS 22 mm oraz mechaniczne przyrządy celownicze, w tym przeziernik typu flip-up. Tłumik płomienia osadzony został na 14-milimetrowym lewoskrętnym gwincie (CCW), co umożliwia przyłączenie w jego miejsce tłumika dźwięku.
Karabinek przystosowany jest do użytkowania przez osoby lewo i prawo ręczne. Zarówno selektor ognia jak i dźwignia blokady magazynka umiejscowione są w osi karabinka, czyli na spodzie korpusu w jego centralnej części.
Sercem repliki jest specjalny gearbox wyposażony w elektronicznym spust oraz wbudowany układ MOSFET. Karabinek wystrzeliwuje kulki z prędkością około 361 FPS.
Do karabinu dołączony został magazynek typu Hi-cap w którym mieści się 450 kulek.
W zestawie znajduje się:
- replika,
- magazynek.
Dane techniczne
Materiał: tworzywo sztuczne i metal
Długość całkowita: 710 mm
Waga: 3305 g
Kolor: czarny
Napęd: elektryczny
Gearbox: specjalny
Prędkość początkowa: 361 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Rodzaj magazynka: Hi-cap
Pojemność magazynka: 450 kulek
Producent: Cybergun, Francja & FN Herstal, Belgia
| Wzorowany na | F2000 |
|---|---|
| Napęd repliki | Elektryczny |
| Prędkość wylotowa | 361 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Hi-cap |
| Pojemność magazynka | 450 |
| Gearbox | Specjalny |
| Korpus | Polimer |
| Długość całkowita | 710 mm |
| Waga | 3305 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Tak |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Nie |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| Rodzaj wtyku | Tamiya small |
| EAN | 3559962008014 |
| Kod producenta | 200801 |
| Producent | Cybergun |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii