Zamów teraz do Paczkomatu InPost na jutro!

Plecak Gregory Paragon M/L 48 l - Basalt Black

Ocena:
100% of 100
Produkt archiwalny
Do góry
  • opis
  • dane techniczne
  • Opinie 1
  • Warto dokupić

Plecak trekkingowy Gregory Paragon 48 l ma pojemną komorę główną ze ściągaczem u góry, którą zabezpieczono klapą zamykaną na dwa zatrzaski. Dostęp do komory jest również możliwy od dołu, a także z boku. Model ma dwie boczne kieszenie z siatki oraz jedną na froncie. Dwie kolejne kieszenie znajdują się na pasie biodrowym.

W plecaku zastosowano regulowany oddychający system nośny Free Float z elastycznymi panelami, który poprawia komfort użytkowania podczas dłuższych wypraw. Dodatkowo plecak został wyposażony w lekką metalową ramę z poprzeczką wykonaną z włókna szklanego.

Długość panelu tylnego można regulować. Pas piersiowy stabilizuje plecak oraz zawartość. Zintegrowano z nim gwizdek bezpieczeństwa, który może być przydatny w sytuacjach awaryjnych. W górnej kieszeni zapinanej na zamek błyskawiczny znajduję się pokrowiec przeciwdeszczowy. Plecak Paragon wyposażono w specjalną kieszeń na wkład hydracyjny, jest kompatybilny z bukłakiem Gregory 3D Hydro, który zapewnia stały dostęp do napoju bez zdejmowania plecaka.

Regulowane pętle mocujące pozwalają przytroczyć do plecaka kije trekkingowe lub czekan.

Dane techniczne
Kolor: Basalt Black
Rozmiar systemu nośnego: M/L
Materiał:
- korpus: nylon 100D, 210D
- szelki: pianka EVA
- stelaż: stal
- podstawa: nylon 210D
- podszewka: poliester
Pojemność: 48 l
Wymiary: 36 x 77 x 25 cm
Waga: 1600 g
Producent: Gregory, USA

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Czarny
Zapięcie komory głównej Zamknięcie klapą
Dedykowana kieszeń na laptop Nie
Kompatybilność z molle/pals Nie
Możliwość troczenia ekwipunku na zewnątrz Tak
Kompatybilność z systemem nawadniającym Tak
Pokrowiec przeciwdeszczowy Tak
Pas biodrowy Tak
Pas piersiowy Tak
Waga 1600 g
EAN 5400520019325
Kod producenta 126843-2917
Producent Gregory
Ocena:
100
5/5
Opinie: 1
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj