MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Akumulatory ASG Li-Po 11,1V

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

60 produktów

Strona
 1. (46)
  Wysyłka: w 48 godzin
  119,99 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  149,99 zł
 3. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  179,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł

60 produktów

Strona
Schowaj Czytaj więcej

Akumulatory Li-Po w poniższej kategorii to baterie o budowie litowo-polimerowej, które są przeznaczone do zasilania elektrycznych replik ASG (AEG). Dzięki zastosowaniu polimerów do budowy akumulatora możliwe jest uzyskanie giętkiej, elastycznej i niewielkiej konstrukcji ogniw, których grubość może wynosić zaledwie milimetr. Przekłada się to na dobry stosunek pojemności baterii do jej rozmiaru. Pojedyncze ogniwo może mieć różny kształt i wielkość, co umożliwia dopasowanie akumulatorów Li-Po do różnych rodzajach replik.  

Napięcie nominalne pojedynczego ogniwa litowo-polimerowego wynosi 3,7 V. W akumulatorach do replik standardowo stosuje się konstrukcję 2S (7,4V) lub 3S (11.1V), co oznacza połączenie dwóch lub trzech ogniw o mocy 3,7V, których napięcie się sumuje. Akumulatory lipo 11.1V przeznaczone są do replik, które zostały przygotowane do pracy z akumulatorem o większym napięciu. Baterie litowo-jonowe o napięciu 11.1V poprawiają parametry i osiągi repliki, jak np. wzrost szybkości reakcji na naciśnięcie spustu lub wzrost szybkości oddawania strzału (szybkostrzelności). Zaletą baterii litowo-polimerowych jest również odporność i wydajność w niskich temperaturach. 

Przy wyborze akumulatorów Li-Po warto zwrócić uwagę na ich pojemność oraz pamiętać, że im większa pojemność, tym większy rozmiar akumulatora. Innym ważnym aspektem jest dobranie odpowiedniej ładowarki, ponieważ ten rodzaj akumulatorów jest wrażliwy na przeładowanie. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty akumulatorów Li-Po i dobrania odpowiedniego modelu baterii do repliki ASG.