MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Latarki LED MagLite

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj
Wiązka światła
Tryby świecenia
Materiał obudowy
Klasa wodoszczelności

31 produktów

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  1099,00 zł
 2. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  389,00 zł

31 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Latarki LED Maglite projektowane są dla ludzi, którzy wymagają od latarki by była czymś więcej niż tylko prostym źródłem światła. Latarka nie jest jedynie zwykłą sumą części, lecz kompleksowym układem współpracujących ze sobą elementów, dzięki którym użytkownik zyskuje niezawodne narzędzie. Maglite to marka, którą od lat cenią służby mundurowe na całym świecie, a także wielu cywilnych użytkowników - od domatorów po zaawansowanych turystów. Jest tak ze względu na dużą ilość zalet występujących w latarkach tej marki.

Latarki Maglite cieszą się popularnością nawet wśród bardziej wymagających klientów, a żeby to uzasadnić, warto wymienić choćby niektóre z ich zalet. Te latarki LED są wytrzymałe, z zasady wykonane z aluminium lotniczego, odporne na wstrząsy i upadki, a do tego również wodoodporne. Pozytywną cechą są też termiczne zabezpieczenia, które chronią przed przegrzaniem obwodów. Latarki Maglite sprawdzają się nawet w trudnych warunkach pogodowych, w związku z czym można je zawsze mieć przy sobie.

Maglite to także latarki LED z nowoczesnymi układami elektronicznymi sterującymi ich pracą, co przekłada się na dodatkowe tryby świecenia - dzięki temu można je z łatwością dostosowywać do konkretnych sytuacji. Ważną i często spotykaną funkcją w latarkach Maglite jest także tryb sygnalizacji SOS, dzięki czemu użytkownik takiej latarki ma większe szanse na zostanie odnalezionym, jeżeli zaistnieje taka potrzeba. Jak krótko podsumować markę Maglite? Jest to producent uniwersalnych i niezawodnych latarek!

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49