Chat with us, powered by LiveChat

Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę!

Odżywki potreningowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

8 produktów

 1. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  61,99 zł 69,99 zł
  Oszczędzasz 8,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł 44,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł
 3. Brak towaru

 4. Brak towaru

8 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Jeżeli jesteś osobą, która uwielbia uprawiać sport i nie wyobraża sobie dnia bez treningu, to zdecydowanie zainteresują Cię odżywki potreningowe. Odpowiednia suplementacja powinna być zachowana przed i po treningu. Istotnym elementem w trakcie uprawiania sportu jest dbanie o właściwe odżywianie z zachowaniem pełnowartościowych składników oraz zapewnienie regeneracji swojemu organizmowi. Na efektywność dążenia do osiągnięcia wyznaczonego celu wpływ ma wiele czynników. Niezależnie czy uprawiasz sport rekreacyjnie, chcesz schudnąć lub zbudować większą ilość tkanki mięśniowej, musisz zadbać o dostarczanie swojemu organizmowi niezbędnych witamin i minerałów. Wkładając dużo wysiłku w treningi w celu osiągnięcia swoich założeń, warto także pamiętać o dostarczaniu składników wpływających na szybsze efekty.  Podczas wykonywania intensywnych treningów, organizm może tracić cenne składniki, co może wpłynąć na spowolnienie procesu kształtowania sylwetki oraz wpłynąć negatywnie na zdrowie. Stosowanie zbilansowanej i bogatej w zdrowe składniki diety nie jest w stanie w pełni zaspokoić potrzeb organizmu po wykonaniu treningu. Odżywki potrenigowe powstały w celu wygodnego dostarczenia do organizmu dawki witamin oraz minerałów, które są trudno przyswajalne z pożywienia lub dostarczają substancję, które są niezbędne w trakcie regeneracji organizmu.

Obecnie coraz więcej osób interesuje się sportem oraz zdrowym odżywianiem. Sprawia to, że na rynku pojawiają się różne suplementy oraz odżywki. Różnią się one między sobą składem, przeznaczeniem oraz stosowaniem. Dzięki temu możesz wybrać wśród odżywek potreningowych, przedtreningowych oraz suplementów preparat, który będzie dopasowany do Twojego stylu życia oraz zapotrzebowania. Dużą popularnością cieszą się odżywki przeznaczone do stosowania przed treningiem, które mają na celu pobudzić organizm i dodać mu energii. Osoby zajmujące się tematyką treningów oraz odżywiania często zwracają również uwagę na odżywki białkowe czy kreatynowe, które pomagają w osiągnięciu szybszych efektów. Coraz większą popularność zyskują odżywki, które zażywa się po wykonaniu treningu. W tej kategorii znajdziesz potreningowe suplementy wieloskładnikowe z zawartością melatoniny. Melatonina jest to hormon produkowany w ludzkim organizmie w szyszynce. Zadaniem tego hormonu jest regulacja rytmu życia, wpływając na jego prawidłowy przebieg. Hormon ten nazywany jest inaczej hormonem nocy lub snu, bo to od jego pracy zależy prawidłowe i regularne zapadanie w sen.

Podczas wykonywania intensywnych treningów regeneracja podczas snu jest bardzo istotnym elementem. To właśnie podczas spania ciało w najlepszy sposób regeneruje swoje siły zarówno fizyczne, jak i te umysłowe. W sklepie Militaria.pl dysponujemy odżywkami potreningowymi, które w swoim składzie mają składniki efektywnie wpływające na wyciszenie oraz regenerację organizmu. W odżywce przeznaczonej do stosowania po treningu ważna jest także zawartość substancji aktywnych takich jak magnez, cynk oraz witaminy z grupy B6. Każda z tych substancji ma istotny wpływ na regenerację organizmu. Warto zwrócić uwagę na zawartość magnezu w odżywkach potreningowych, ponieważ ma on działanie przeciwskurczowe i odpowiada z prawidłową regenerację centralnego układu nerwowego poprzez przewodnictwo impulsów nerwowych. Chcąc w pełni zadbać o swoje ciało oraz zdrowie, warto zadbać o prawidłową suplementację oraz odżywianie. Tylko w pełni zdrowy organizm będzie mógł osiągać najlepsze sportowe wyniki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odżywek potreningowych.