WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40%
Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już jutro

Ogrzewacze chemiczne wielorazowe i jednorazowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

29 produktów

 1. (44)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 69,99 zł
 2. (37)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,39 zł 25,00 zł
 3. (26)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 69,99 zł
 4. (34)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 89,99 zł
 5. (14)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł 25,00 zł
 6. (20)
  Wysyłka: Natychmiast
  21,00 zł 26,99 zł
 7. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  12,00 zł
 8. (17)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł 27,99 zł
 9. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  34,99 zł 39,99 zł
 10. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  11,99 zł 16,99 zł
 11. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł 23,99 zł

29 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Ogrzewacze do rąk to popularne i praktyczne akcesoria, które świetnie sprawdzają się w chłodne dni, szczególnie zimą. Ogrzewacze zapewniają przyjemne ciepło zmarzniętym dłoniom, można je nosić w dłoniach czy w kieszeniach kurtki. Są niewielkie i banalnie proste w użyciu, a ich cena przystępna, dlatego warto mieć je przy sobie podczas spędzania czasu na powietrzu w zimowe dni. 

Ogrzewacz do rąk cieszy się coraz większą popularnością z uwagi na powszechny dostęp, łatwe użycie i możliwość przechowywania nawet w kieszeni. Na rynku outdoorowym można znaleźć różne rodzaje ogrzewaczy. 

Jednorazowy ogrzewacz do rąk świetnie sprawdzi się podczas krótkotrwałych aktywności na świeżym powietrzu. Większość jednorazowych ogrzewaczy zapewnia uwalnianie ciepła przez kilka godzin. Warto wiedzieć, że można je wykorzystać także na inne sposoby. Za pomocą taśmy samoprzylepnej umieszczonej na ogrzewaczach można je przymocować między innymi w wózkach dziecięcych czy śpiworach.  

Warto zwrócić uwagę także na wielorazowe ogrzewacze do rąk. Dzięki możliwości powtórnego wykorzystania takie ogrzewacze są ekonomiczne i przyjaźniejsze dla środowiska. Do powtórnego użycia wystarczy jedynie uzupełnić, w zależności od modelu, wkład lub je wygotować.  

Ogrzewacze do rąk mogą różnic się pod względem zasady działania. Chemiczny ogrzewacz zawiera różne, nietoksyczne i bezpieczne dla zdrowia związki, które wytwarzają ciepło poprzez reakcję chemiczną. Do ich aktywowania wystarczy rozerwać opakowanie lub nacisnąć bądź złamać specjalną kapsułkę wewnątrz. Wiele ogrzewaczy chemicznych do rąk jest produktami wielorazowego użytku.  

Ogrzewacze znajdują także zastosowanie w obuwiu. Sprawdzą się w różnych aktywnościach między innymi u żołnierzy, funkcjonariuszy innych służb mundurowych, motocyklistów, wędkarzy, nurków, narciarzy i snowboardzistów i wielu, wielu innych. Ogrzewacz chemiczny do butów, podobnie jak inne rodzaje, wydziela ciepło przez około 6 godzin. 

W ofercie Militaria.pl znajdziesz także benzynowe ogrzewacze do rąk. Działają dzięki spalaniu benzyny, co przekłada się na długotrwałe i skuteczne wydzielanie ciepła. Ogrzewacze benzynowe są energooszczędne w eksploatacji, a przy tym łatwe w obsłudze i transporcie. Sprawdzą się między innymi na biwakach.