Fajna replika, sama broń robi wrażenie bo jest ogromna jak na pistolet. Jedyny minus to po jednym magazynku zabawy widzę, że wyciera się lakier na przełączniku "20/1/S" i na przycisku od magazynku
Wierna, gazowa replika pistoletu Desert Eagle, niemal w całości wykonana z metalu. Na pistolecie umieszczono licencjonowane oznaczenia firmy Magnum Research INC, odpowiedzialnej za opracowanie i produkcję palnego oryginału, a na każdym egzemplarzu wybito indywidualny numer seryjny.
Bogato rzeźbione okładziny tej limitowanej repliki (300 sztuk) Poker Edition zostały wyprodukowane z drewna orzecha włoskiego.
W pistolecie zastosowano obustronną dźwignię bezpiecznika, rozwiązanie to pozwala na jego wygodną obsługę zarówno przez strzelców lewo-, jak i praworęcznych. Znajdująca się pod lufą szyna w standardzie RIS 22 mm umożliwia montaż celownika laserowego lub oświetlenia taktycznego.
Desert Eagle napędzany jest CO2 i wyposażony jest w silny system blow-back, który wprawia w ruch zamek. Po wystrzeleniu ostatniej kulki z magazynka zamek blokuje się w pozycji tylnej. Dzięki szczelnemu układowi gazowemu replika wystrzeliwuje kulki z prędkością 350 FPS. Magazynek mieści 21 kulek kal. 6 mm oraz kapsułę CO2 12g.
Zestaw zawiera:
- pistolet Desert Eagle Poker Edition,
- magazynek,
- walizkę transportową,
- talię kart Desert Eagle,
- korkową podkładkę Desert Eagle,
- żeton pokerowy Cybergun,
- klucz,
- szybkoładowarkę,
- instrukcję obsługi.
Dane techniczne
Materiał: metal i drewno
Długość całkowita: 275 mm
Waga: 1110 g
Kolor: czarny
Napęd: CO2
Prędkość początkowa: 350 FPS
Hop-up: jest, regulowany
Blow back: jest
Rodzaj magazynka: Low-cap
Pojemność magazynka: 21 kulek
Producent: Cybergun, Francja
| Wzorowany na | Desert Eagle |
|---|---|
| Napęd repliki | CO2 12g |
| Prędkość wylotowa | 350 fps |
| Zasięg celnego strzału | Do 40 m |
| Rodzaj magazynka | Low-cap |
| Pojemność magazynka | 21 |
| Gearbox | Nie dotyczy |
| Korpus | Metal |
| Długość całkowita | 275 mm |
| Waga | 1110 g |
| Możliwość montażu celownika optycznego | Nie |
| Przyrządy celownicze stałe | Tak |
| Blowback | Tak |
| Dodatkowe akcesoria w zestawie | Tak |
| Szyna na akcesoria | Tak |
| Hop-up | Tak, regulowany |
| EAN | 3559969505301 |
| Kod producenta | 950530 |
| Producent | Cybergun |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Super deagle, wygląda rewelacyjnie i mocno kopie. Polecam
Brak opinii