Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Koszulki patriotyczne

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Rozmiar
Dostępność
Płeć
Okazje
Producent
Cena
Zastosuj
Kolor/kamuflaż
Długość rękawa
Materiał
Termoaktywna
Dopasowanie

5 produktów

 1. (39)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 49,99 zł
 2. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 35,99 zł 39,99 zł
  Oszczędzasz 4,00 zł
 3. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 95,00 zł 115,00 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł

5 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Koszulki patriotyczne łączą tematykę patriotyczną z nowoczesnym wzornictwem, wysokiej jakości materiałami oraz starannym wykonaniem. Dzięki koszulkom patriotycznym można zamanifestować swoją miłość do ojczyzny, poszanowanie tradycyjnych wartości i szacunek dla postaci, które na przestrzeni dziejów swoją postawą dawały przykład tego, co to znaczy poświęcenie i oddanie sprawie swojego kraju i narodu.

Patriotyzm to postawa umiłowania, szacunku i oddania dla własnej ojczyzny oraz chęć ponoszenia za nią ofiar, przedkładanie dobra kraju i narodu nad cele osobiste i w razie potrzeby poświęcenie dla ojczyzny zdrowia i życia. Obecnie patriotyzm można kultywować poprzez dbanie o czystość i poprawność języka, poznawanie historii i pamiętanie o ważnych dla narodu rocznicach. Nowoczesny patriotyzm to także angażowanie się w inicjatywy społeczne, dbanie o dobre imię swojego kraju za granicą, wspieranie lokalnych przedsiębiorstw i kupowanie ojczystych produktów.

W ofercie Militaria.pl znajduje się szeroki wybór koszulek patriotycznych czołowych polskich producentów, takich jak Surge Polonia czy Red is Bad. Szeroki wybór wysokiej jakości nadruków gwarantuje, że każdy będzie mógł wyrazić swój patriotyzm w sposób, który uzna za odpowiedni. W tej kategorii oprócz bawełnianych t-shirtów znajdują się również koszulki i longsleevy termoaktywne z nadrukami w tematyce patriotycznej, które doskonale sprawdzą się podczas ćwiczeń fizycznych lub wędrówek po górach i długotrwałych spacerów.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49