Zamów do 22:00 kurierem DHL - dostawa już w poniedziałek |

00 g 00 m 00 s

Kulochwyty i inne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

30 produktów

 1. (59)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  325,00 zł
 3. (11)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł
 4. (19)
  Wysyłka: Natychmiast
  139,99 zł
 5. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  5,99 zł
 6. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  129,99 zł
 7. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,90 zł
 8. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  379,99 zł 419,00 zł
 9. (1)
  Wysyłka: w 24 godziny
  140,60 zł 148,00 zł
 10. (2)
  Wysyłka: w 24 godziny
  120,65 zł 127,00 zł
 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

 13. Brak towaru

 14. Brak towaru

 15. Brak towaru

 16. Brak towaru

 17. Brak towaru

 18. Brak towaru

 19. Brak towaru

 20. Brak towaru

 21. Brak towaru

 22. Brak towaru

30 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii zostało umieszczone wiele modeli kulochwytów, tarcz oraz zestawów celi. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją naukę strzelania to warto zaopatrzyć się w tarczę, która pomoże w ćwiczeniu celności. Różnorodne modele tarcz i kulochwytów sprawdzą się również u profesjonalistów, którzy za ich pomocą, będą mogli szlifować swój styl oddawania strzałów oraz celność. Wykorzystując kulochwyty można w bezpieczny sposób trenować na zewnątrz lub w pomieszczeniach specjalnie do tego przystosowanych.

W ofercie sklepu Militaria.pl posiadamy szeroki asortyment kulochwytów o różnych kształtach oraz wielkościach. Kulochwyty składają się z metalowej skrzynki, która zatrzymuje śrut, przez co oddawanie strzałów jest o wiele bezpieczniejsze oraz pozwala na zachowanie porządku w miejscu oddawania strzałów. Wiele kulochwytów posiada również obrotowe ramie z magnesem, który odpowiada za przywierania do nich trafionych celów. Cele mogą mieć różne kształty w zależności od preferencji użytkownika. Gdy wszystkie cele zostaną już zestrzelone, należy nacisnąć lub trafić specjalną tarczę, która posiada mechanizm magnetyczny zwalniający wcześniejsze cele. Oprócz kulochwytów magnetycznych, dysponujmy również kulochwytami na tekturowe tarcze. Warto zwrócić uwagę na spinnery, czyli ruchome cele reaktywne. Spinnery są wyposażone w różnego rodzaju mocowania. W zależności od modelu można, za pomocą taśm oraz klamry, umieścić cel przytwierdzając go na przykład do pnia drzewa. Posiadamy także spinnery umieszczone na specjalnych stojakach, które należy umieścić w podłożu. Dzięki różnorodnym możliwościom umiejscawiania celów ruchomych, możemy łatwo trenować strzelanie na różnych odległościach oraz wysokościach. Gdy trafimy w figurkę, zaczyna się ona obracać co jest łatwo zauważalne nawet z dużych odległości. Spinnery są wyposażone w różne modele figurek, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy także cele aktywne na których należy umieścić puszkę lub butelkę.

Dysponujemy również zestawami tarcz metalowych, których figury przypominają żołnierzy ułożonych w różnych pozycjach. Figurki posiadają różne rozmiary, dzięki czemu można lepiej trenować celność. Cele posiadają metalowe podstawy z otworami pozwalającymi na ich stabilne przytwierdzenie do podłoża. Posiadamy także zestawy tarcz samoprzylepnych, które bez problemu można przykleić w wybranym miejscu. Po celnym trafieniu w tarczę widoczna jest przestrzelina o jaskrawym kolorze. Warto także zwrócić uwagę na zestawy 60 dysków przeznaczonych do rozbijania, wykonanych z gliny. Dzięki materiałowi z jakiego dyski są wykonywane, po trafieniu rozpada się on w efektowny sposób na wiele kawałków. Wykorzystując specjalnie przystosowane cele, możesz w łatwy i przyjemny sposób nauczyć się celnie strzelać lub przeprowadzać treningi. Podczas oddawania strzałów należy zadbać o bezpieczeństwo nasze oraz wszystkich dookoła. W sklepie Militaria.pl posiadamy wiele modeli różnego rodzaju tarcz. Dzięki temu zarówno osoba początkująca, jak i profesjonalista, znajdą cele odpowiednie dla swoich potrzeb.