Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek

Wzrost modela:

Uchwyt Ledlenser Typ F do latarki P5 Core

Wysyłka: w 24 godziny Dostawa: 9,99 zł
20,70 zł
Sugerowana cena producenta 23,00 zł
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 2 punkty = 1,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
Do góry
20,70 zł

Uchwyt typu F do latarki Ledlenser P5 Core wykonany z wytrzymałego tworzywa, przeznaczony do systemu montażowego Ledlenser Connecting.

Montaż można połączyć z innymi akcesoriami Ledlenser, np. z mocowaniem do kasku, klipsem do paska lub mocowaniem elastycznym.

Dane techniczne
Przeznaczenie: latarka Ledlenser P5 Core
Materiał: tworzywo sztuczne
Kolor: Czarny
Waga: 15 g
Producent: Ledlenser, Niemcy

Ledlenser


Militaria.pl jest dystrybutorem marki Ledlenser.


Ledlenser to niemiecka marka założona w 1993 roku w Solingen, która stała się jednym z liderów w dziedzinie przenośnych źródeł światła. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji latarek ręcznych oraz czołowych, wyróżniających się niezawodnością, mocą i precyzją wykonania. Firma zdobyła uznanie dzięki innowacjom, takim jak opatentowany system Advanced Focus System (AFS), pozwalający na płynną regulację strumienia światła od szerokiej wiązki po skupiony punkt, czy Smart Light Technology (SLT), która umożliwia dopasowanie trybów świecenia do indywidualnych potrzeb. Produkty Ledlenser wybierane są przez służby ratunkowe, wojsko, profesjonalistów z wymagających branż, a także miłośników outdooru i sportów ekstremalnych. Marka rozwija własne patenty i centra badawcze, co pozwala jej nieustannie podnosić standardy w branży oświetlenia przenośnego.

Więcej informacji
EAN 4058205029704
Kod producenta 502700
Producent Ledlenser
Oceń ten produkt jako pierwszy
Dodaj opinię
Dodaj opinię
Opinie są weryfikowane przez naszych moderatorów. Pojawiają się przy produkcie najczęściej w około 7 dni roboczych.

Anuluj