MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Uszkodzona paczka

Uszkodzona paczka od DHL
Jeśli otrzymasz przesyłkę, której opakowanie jest naruszone (rozdarte, oklejone taśmami DHL) odmów przyjęcia paczki lub otwórz ją przy kurierze i jeśli towar okaże się uszkodzony, spisz z kurierem protokół szkodowy i poinformuj nas o tym niezwłocznie mailowo zapytania@militaria.pl.

Uszkodzona paczka od DHL Parcel
Jeśli w trakcie odbierania przesyłki stwierdzisz, że jest uszkodzona (rozdarte opakowanie, oklejone taśmami DHL), to nie przyjmuj jej i na miejscu spisz protokół szkodowy. Poinformuj nas o tym niezwłocznie mailowo zapytania@militaria.pl. Jeśli zauważysz uszkodzenie później, to możesz złożyć reklamację w DHL Parcel - tutaj instrukcja.

Uszkodzona paczka z Paczkomatu InPost
Jeśli odbierając przesyłkę ze skrytki w Paczkomacie zobaczysz, że opakowanie jest naruszone (rozdarte, oklejone taśmami InPost), złóż reklamację przez internet. Protokół szkody dostępny jest pod tym adresem. Obecnie jest to jedyny sposób złożenia reklamacji w InPost - szybki, wygodny i niewymagający kontaktu z kurierem czy wizyty w Punkcie InPost.

Uszkodzona paczka od kuriera InPost
Jeśli przesyłka została uszkodzona, bądź skradziona, złóż reklamację przez internet. Protokół szkody dostępny jest pod tym adresem. Obecnie jest to jedyny sposób złożenia reklamacji w InPost - szybki, wygodny i niewymagający kontaktu z kurierem czy wizyty w Punkcie InPost.

Uszkodzona przesyłka od Orlen Paczka
Jeśli w trakcie odbierania przesyłki stwierdzisz, że jest uszkodzona (rozdarte opakowanie, oklejone taśmami Orlen Paczka), to nie przyjmuj jej i na miejscu spisz protokół szkodowy. Poinformuj nas o tym niezwłocznie mailowo zapytania@militaria.pl.

Sprawdź pozostałe pytania w sekcji Wysyłka i dostawa

Nadal masz wątpliwości?

Skorzystaj z telefonu lub wyślij nam wiadomość

71 347 47 00
zapytania@militaria.pl
Czat
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49