ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI

Do końca pozostało:   00 d 00 g 00 m 00 s

Kolby do broni czarnoprochowej

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

Wysokiej jakości kolby do broni czarnoprochowej. Umożliwiają oparcie broni o ramię strzelca i poprawiają rozkład masy podczas oddawania strzału. Na rynku można znaleźć zarówno kolby przeznaczone do karabinów, jak i do rewolwerów oraz pistoletów czarnoprochowych. Te drugie zmieniają nieco konstrukcję rewolweru lub pistoletu, umożliwiając oparcie go o ramię podczas oddawania strzałów. Kolby do broni czarnoprochowej wykonywane są z drewna lub metalu, w tym z mosiądzu. Do produkcji często wykorzystywane jest drewno orzechowe.

Wysokiej jakości kolby do broni czarnoprochowej, umożliwiające oparcie broni o ramię strzelca. Wykonane z drewna lub metalu, w tym z mosiądzu. Do produkcji często wykorzystywane jest drewno orzechowe, które cechuje optymalna trwałość i jednocześnie dobra podatność na obróbkę. Nie bez znaczenia są także walory estetyczne. Kolby wykonane z drewna orzechowego po prostu świetnie wyglądają. Na rynku można znaleźć zarówno kolby przeznaczone do karabinów, jak i do rewolwerów oraz pistoletów czaroprochowych.

Zamontowanie kolby do rewolweru lub pistoletu czarnoprochowego, umożliwia przerobienie go w niewielki i poręczny karabin. Dzięki temu możliwe jest oparcie broni o ramię podczas oddawania strzałów, poprawiając tym samym komfort korzystania z broni. Kolby tego rodzaju z reguły cechuje szybki i łatwy montaż. Przykładowo zamontowanie kolby w rewolwerze Uberti Cattleman nie wymaga większej ingerencji w konstrukcję broni. Wystarczy wymiana śruby głównej kurka.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49