Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

Schowaj Czytaj więcej

Firma Pacsafe skupia się na tworzeniu akcesoriów z zabezpieczeniami przeciwko kradzieży. Zaliczają się do nich plecaki, torby na ramię czy np. saszetki na dokumenty. Misją Pacsafe jest tworzenie wysokiej jakości innowacyjnych i bezpiecznych akcesoriów podróżnych, natomiast w tej kategorii znajdują się plecaki Pacsafe. Wspomniane plecaki stanowią bezkompromisową ochronę przed kradzieżą, co nabiera dodatkowego znaczenia kiedy jesteśmy w trakcie podróży i nie możemy sobie pozwolić na utratę gotówki czy dokumentów.

Rozwiązania stosowane w plecakach Pacsafe sprawiają, że ich użytkownicy są bezpieczniejsi. RFIDsafe to ochrona kart kredytowych przed zeskanowaniem. Panele eXomesh chronią elementy najczęściej narażone na rozcięcia. Carrysafe to z kolei paski z ukrytymi stalowymi linkami, co chroni przed ich przecięciem. Zarówno wymienione rozwiązania, jak i wiele innych technologii stosowanych w produktach Pacsafe, przyczynia się do bezpieczeństwa i ochrony przed kradzieżą.

Plecaki antykradzieżowe Pacsafe są projektowane w taki sposób, żeby ich wygląd nie przyciągał nadmiernej uwagi – w szczególności kieszonkowców. Brak bogatych zdobień i stonowane kolory, to na pierwszy rzut oka mało atrakcyjny opis plecaka, lecz gdy priorytetem jest uniknięcie niechcianej uwagi, będą to same zalety. Antykradzieżowe plecaki Pacsafe są wygodne, pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy i pozwolą na uniknięcie przykrych konsekwencji związanych z kradzieżą. Idealne zarówno na co dzień, jak i do odległych podróży.