Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Kamizelki dla psów

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Rozmiar
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

10 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 229,00 zł 299,00 zł
  Oszczędzasz 70,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  Już od 99,99 zł 169,99 zł
  Oszczędzasz 70,00 zł
 3. Brak towaru

10 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Spacery z psem pozwalają łączyć przyjemne z pożytecznym. Zacieśniają więzi pomiędzy czworonogiem i właścicielem oraz poprawiają kondycję i ogólne samopoczucie. Coraz większą popularnością cieszą się spacery wieczorową porą. Warto jednak wiedzieć, że gdy zapada ciemność, zarówno pies jak i jego właściciel stają się znacznie gorzej widoczni na drodze. Produktem, który znacząco polepszy widoczność Twojego czworonoga po zmroku jest kamizelka odblaskowa dla psa.

Dlaczego lubimy spacerować wieczorem? Powodów można wymienić wiele. Latem wychodzimy wieczorem np. aby unikać wysokich temperatur, a zimą po prostu ze względu na krótki dzień. Należy jednak pamiętać, że spacery po zmroku wymagają większej uwagi. Warto wyposażyć siebie i psa w elementy odblaskowe, które znacznie zwiększą bezpieczeństwo wieczornych wyjść. Odblaski będą także przydatne, jeśli zdecydujesz się spuścić pupila ze smyczy. Osobom, które często wyprowadzają czworonoga po zmroku polecamy m.in. kamizelki odblaskowe dla psa.

Znajdująca się w naszej ofercie kamizelka K9 Thorn to wysokiej jakości produkt, który został wykonany z tworzywa o zwiększonej odporności na wodę. Kamizelka dostępna jest w rożnych rozmiarach, więc można ją założyć zarówno na małego, jak i dużego czworonoga. Warto także wspomnieć o wyposażeniu modelu w podszycie z siatki dystansowej, co usprawnia przepływ powietrza. W wielu tego rodzaju produktach stosowane jest zapięcie na rzep, które umożliwia dokładne dopasowanie kamizelki do budowy czworonoga. Dzięki takiej konstrukcji, kamizelka nie będzie się przekręcać, zsuwać i przeszkadzać psu w trakcie aktywności.