MĘSKIE PREZENTY
Zamów dziś - dostawa już w poniedziałek!

Noże Eickhorn Solingen z głownią stałą

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

Firma Eickhorn Solingen to producent broni białej z ponad 130-letnim doświadczeniem. Eickhorn oferuje noże do codziennego użytku, modele o przeznaczeniu specjalnym, w tym noże ratownicze oraz modele taktyczne. Z noży marki Eickhorn korzysta wiele jednostek ratowniczych oraz armii z całego świata. Pośród noży taktycznych można znaleźć modele zaprojektowane na wzór noży Bundeswehry, a także modele przystosowane do montowania jako bagnet z montażem zgodnym z systemem NATO.

Noże ratownicze Eickhorn wyposażone są w bezpieczne ostrza, z częścią ząbkowaną, a koniec głowni zakończony jest specjalnym hakiem do cięcia lin oraz pasów, dzięki czemu tego typu nóż doskonale sprawdzi się w sytuacjach kryzysowych. Ponadto noże ratownicze mogą być wyposażone w zbijaki do szyb oraz luminescencyjne okładki ułatwiające odnalezienie noża po zmroku.

Do produkcji noży Eickhorn Solingen stosowane jest kilka rodzajów stali w tym Bohler N695, 440-A, 1.4110 itp. W zależności od modelu i jego przeznaczenia okładziny lub rękojeść noża mogą być wykonane z włókna szklanego, aluminium lub polimeru.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49