MĘSKIE PREZENTY
Zamów teraz - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

Noże Maserin z głownią stałą

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

Maserin to włoski producent wysokiej klasy noży dla wymagających użytkowników. W ofercie Militaria.pl można znaleźć różne produkty tej marki, w tym mocne i wytrzymałe noże z głownią stałą o konstrukcji full-tang. Wiele noży Maserin wyposażono w ostrza ze stali wysokokobaltowej N690, która jest wytrzymała, odporna na korozję i długo utrzymuje ostrość. Noże Maserin z głownią stałą oferowane są najczęściej wraz z kaburami, które pozwalają na wygodne i bezpieczne przenoszenie noża np. przy pasie.

Noże Maserin projektowane są przez uznanych knifemakerów. Przykładowo model Maserin Sporting G10 został zaprojektowany przez Maxa Bacchilega. Nóż wyposażono w rękojeść z kompozytu G10. Okładziny przymocowane są śrubami, które można łatwo odkręcić używając np. monety.

W ten sposób uzyskujemy dostęp do niewielkiego schowka, w którym pomieszczą się np. zapałki szturmowe. Inny ciekawy model włoskiej marki to Maserin Croz, stworzony przez zawodowego knifemakera Sergio Consolia. Nóż oferowany jest wraz z osełką, którą można schować w rękojeści.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49