Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s

Wyciory i szczotki do broni czarnoprochowej

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

35 produktów

 1. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
 2. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,85 zł
 3. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  156,75 zł 165,00 zł
 4. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  27,34 zł 39,99 zł

35 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Wyciory i szczotki do broni czarnoprochowej. Czyszczenie lufy jest absolutnie konieczne, bo po każdym oddanym strzale w jej wnętrzu zbiera się nagar. Aby mieć pewność, że strzały będą celne należy go regularnie usuwać. W ofercie Militaria.pl znajdują się wyciory i szczotki do broni czarnoprochowej, które pozwolą na skuteczne wyczyszczenie wnętrza lufy. W zależności od grubości i długości mogą być wykorzystywane do broni długiej lub krótkiej i o różnym kalibrze. Oferujemy wyciory wykonane m.in. mosiądzu, aluminium oraz włókna węglowego.

Wyciory i szczotki do broni czarnoprochowej - ich zadaniem jest utrzymanie lufy w czystości, co z kolei przekłada się na celność i powtarzalność strzałów. Po każdym oddanym strzale we wnętrzu lufy zbiera się nagar, który należy regularnie usuwać. W ofercie Militaria.pl znajdują się różnego rodzaju wyciory i szczotki do broni czarnoprochowej produkcji m.in. renomowanej włoskiej marki Davide Pedersoli.

Oferujemy wyciory wykonane z mosiądzu, aluminium i włókna węglowego. W zależności od grubości i długości mogą być wykorzystywane do broni długiej lub krótkiej i o różnym kalibrze. Wiele modeli wyciorów sprzedawane jest w zestawach, w których skład wchodzą również szczotki z różnego rodzaju materiałów np. mosiądzu, tworzywa albo bawełny. Niektóre zestawy oprócz wyciora i szczotek, zawierają także ściereczkę i olej. Prowadzimy ponadto sprzedaż samych szczotek odpowiednich do różnych kalibrów. Przed zakupem szczotki należy sprawdzić czy wyposażono ją w gwint kompatybilny z posiadanym aktualnie wyciorem.